Neredesin Can..?

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
DiLeMmA
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Neredesin Can..?

Mesaj gönderen DiLeMmA »

Bugün eksik bir şeyler var, algılayamadığım bir tek sen mi...? Gün kopmuş geçmişten sanki geleceği yok. Ay geceden kopmuş, yıldızlar kaçak. Yakamozlar ay`a nispet yaparcasına ışıklarını yaymış denizde raks ediyor. Geceleri ateşte dans eden bedenimin aksi derya da hercai, ben isyanlarda. Kurşunlar hedefini sasırmış ıslık kulaklarımda, teyet geçiyor yüreğime. Kesişiyor dalgalarda, yalın çıplak duygularım seriliyor kumsala, köpük köpük sen vuruyorsun, kumlarda buluşuyor aksimiz. Can buluyor hayalin, yakamozlar yıkıyor bizi yıldız yıldız sen düşüyorsun yine... Bir bilsem nerdesin!

Firari sevdamız, kumsalda kayıp aşkların gölgesinde bir düş! Isırdım dudaklarımı, içler acısı yokluğun kanadı, acımadı etim. Ben öksüz bu koylar da, sensizliğe ağlayan gözlerime çiğ düştü.

Gurbette yetim mi kaldık, bir biz! Hasta yatağın da ateşler içinde yanarken tenin, boncuk boncuk tenine düşen teri kim sildi? Eylül bakışlar mı düştü tenine, ihanet mi bunun adı Can! Ben haziran da oyalanırken sen nerdesin? İhanet mi bunun adı Can!

Ben yurtsuz, loş ışıklarda kırmızı şarabın koyuluğun da demlenirken, sen hangi kadehlerin rengindesin, nerdesin! Yolun sonuna mı geldik. Karlar mı yağacak haziran düşlerime. Kış kıyamet, boranlar mı yıkacak sevdamı, merhametsiz eller mi uzanacak aşkımıza. Ecel hangimizi öpecek kan kırmızısı dudaklarından? Eksik bir şeyler var Can! Nerdesin?

Ölürcesine içimden geçiyorsun, ruhum acıyor! Gül yaprağında soluyor tenim susuz, hayat suyum nerdesin?

Son fasılı mı yaşıyoruz? Deryalar küstü bana yakamozlar ışık saçarken gecede de ben ışıksız, sensiz. Kadehim de dudak izlerim kanıyor sensizliğe ben sarhoş. Nerdesin Can? Düşerken dile aşkımız, hasretin yakarken.... Sahile yazdım, ağaçlara kazıdım, kardelenlerde sana açtım;

Seni
Seviyorum
Can!!!!
Neredesin

Sude Nur Haylazca
Başkaları gitmiş olur, gidince;
Bir sen yakınsın, uzakta kalınca..
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Re: Neredesin Can..?

Mesaj gönderen Zeko »

DiLeMmA yazdı:
Ölürcesine içimden geçiyorsun, ruhum acıyor!
]
içim acıyor..!
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]