iMesh V4.1 (Yeni)

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

iMesh V4.1 (Yeni)

Mesaj gönderen taNGo »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

iMeshin yeni versiyonu çıktı.

Evet iMeshin yeni versiyonundaki değişikiklere gelirsek fazla gözle görülebilen bişey yok.Arabirim buton ve renkleri değiştirilmiş ve Kazaa dada var olan theatre/cinema bölümü eklenmiş.Yani videoların önizlemesi burdan yapılıyor.Audioların ise önizlemesi gene kendi programın üstünden yapılıyor.Yani ayrıyeten winamp gibi bir playerla açılmıyor.Bir başka değişiklik ise çoklu dil desteğinin olması.Tabi içlerinde Türkçede var.Bunun için ayrıca Türkçe dil desteğini yüklemeniz gerekiyor.Butonlar hariç diğer tüm yerler Türkçe oluyor.Programda böyle bir kaç hata var.Belki ilerde dahada geliştirirlermi yoksa orası bilinmez.

Download: http://download.com.com/3000-2166-10035 ... tag=button

Türkçe dil desteği: http://download.imesh.com/files/iMeshTRK.exe
En son taNGo tarafından 03-08-2003 09:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Dreams
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Sizinde benim gibi ilk çıktığı günden bu yana iMesh le başınız dertteyse (ben bir kere normal iMesh in benim kurduğum bilgisayarda hatasız çalışmadığını görmedim ;) ) iMesh lite ı denemenizi tavsiye ederim. Ben ne zaman iMesh lite ı kurdum rahat ettim.

Downlaod için : http://www.winkie.de/download/imeshlitebuild128.exe

Size bu arada bir iki bilgi vermek istiyorum gerek Kazaa olsun gerek iMesh olsun aynı p2p networkünü kullanır dolayısıyla ister kazaa yı kullanın ister imesh kullanın yaptığınız aramada ulaşacağınız sonuçlar aynıdır ama her iki programında kullanışı biraz farklılıklar içeriyor ben genelde şimdiye kadar kazaa yı tercih ettim ama iMesh inde fanatikleri vardır çünkü iMesh daha napster zamanından beri online olan ve hiç bir zaman kapatılmayan bir program hatta napsterın kapatıldığı günlerde bende yoğun olarak iMesh i kullanıyordum o zaman iMesh in kazaa la bir ortak yönü yoktu hatta kazaa bile oratalıkta yoktu lafın kısası size hoş gelen ve işinize yarayanı kullanın ;)
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

Son çıkan versiyonu gördükten sonra download.com'a girip yeni versiyonu indirenlerin görü$lerini okuduktan sonra kesinlikle indirmeyin derim ki Kazaa'dan daha beter bir $ekilde spyware yüklüymü$ ayrıca kullanmı$ olanların çoğu pc'lerine inanılmaz derecede zarar verdiğini, yava$lattığını söylemi$ler hatta format atmak zorunda kalan bile olmu$. Bu söylenenler ne kadar doğru ne kadar yanlı$ bilmiyorum ama görü$lerin çoğu bu $ekilde olunca insan ister istemez ba$ına bela almak istemiyor ;)