Norton Konusunda LÜtfen Yardim

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
aY
Slow Friend
Slow Friend

Norton Konusunda LÜtfen Yardim

Mesaj gönderen aY »

ya arkdaşlar bişey soracam belki sen bana yardımcı olabilirsiniz ..bilgisayarımda avast ile temizleyemediğim bir virüs vardı ..bilgisayara format atıp tekrar kurdum..benim için önemli olan birkaç dosyayı da arkadaşın bilgisayarında yedekledim....bilgisayarımı kurduktan sonra arkadaştan bilgilerimi alıp harddiskimi ikiye bölüğüm için D:\ ' ye attım..bilgisayarımı kurduktan sonra NORTON 2006 yı kurdum..bi virüs kontrolü yaptım..benim için önemli olan dosyalarıma virüs bulaştığını gördüm ..norton taramayı bitirdikten sonra en son sadece "okey" yazan bi buyon çıktı ben de zorunlu olarak bu butona bastım..daha sonradan dosyarımı sildiğini gördüm..belki karantina klasörüne atmıştır diye düşündüm.oraya baktım yoktu ..bu dosyalarım sizce tamamen silinmişmidir..kurtaramazmıyım...yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
mourhuun
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen mourhuun »

kurtarma şansın var. my recovery files gibi hdd den silinmiş dosyaları geri getirebileceğin bir program bul internetten. bu programla hddni tam olarak tarattır. ancak öyle bulursun.eğer istersen programla istediğin dosya uzantılarını ayrı ayrı listelemesini isteyebilirsin. eğer bu şekilde bulamazsan. hdd ni yine benzer programlarla format recovery modunda tarattır istediğin bilgileri muhakkak bulursun. kolay gelsin.
Ayrıldı gönül yine bir tek eşinden
Bulmakta teselli batan akşam güneşinden
Alnımdaki hattı yaşımın matemi sanma
Her çizgi açıldı acı hicran ateşinden
İşsiz mühendisle yine yeniden
Kullanıcı avatarı
aY
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen aY »

yok arkadaşım yok..bulamadım..bu arada benim dosyalarım sıkıstırılmı ve kapasıtesı de biraz yüksekti bununda etkısı vardır..yani yok