Bu bir protestodur!!!

Yaşanmış düşündürücü ve duygulandığımız yazılar.
Kullanıcı avatarı
erci737
Slow Friend
Slow Friend

Bu bir protestodur!!!

Mesaj gönderen erci737 »

Bu bir protestodur...
Dünyanın dört bir tarafında insanlar öldürülürken,burnumuzun dibinde çocuklar öldürülürken,kadınlar hatta çocuklar defalarca tecavüze uğrayıp öldürülürken, emperyalist devletler kendilerine göre haklı(!) nedenlerle okyanus aşırı ülkelere girerken;halkımız magazinlerle,hertarafını açıp artık açıktan etlerini satmaya başlayan motorlarla uyutulmakta,bir devletin başka bir devlete girip,halkını dahil bütün ülkeyi yok etmesini normal karşılamaktadır.
Aman diyim!!!
Bir gün yurdumuz böyle aşağılık seneryolar sebebiyle saldırıya maruz kalırsa,bu kadar sorumsuzlaşan halkımızın buna da tepki göstermeyeceğinden korkmaktayım.
Ve korkarım öyle bir durumda bir ATATÜRK daha çıkartamayabiliriz.
saygılar...
En son erci737 tarafından 12-11-2006 04:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
seçkin insanların kurduğu galakside bi kara delik ben...
Kullanıcı avatarı
erci737
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen erci737 »

Ve umudum bu forumdaki insanların bu duyarlılığa sahip olduklarına dairdir.Gittikçe alçalan haysiyetsiz t.v programlarından sadece ben rahatsız değilimdir umarım!!!
Nasıl bir ülkeye döndü böyle güzel TÜRKİYE'M!!!
T.v.de bi ya..ak görmediğimiz kalmıştı.onu da m.ali denen, yaşına rağmen gurur taşımayan ''beyefendi''(!!!)gösterdi.
Neyse...arkadaşlar ben daha fazla yazmak istemiyorum
Sıra sizde...
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Burada konuşuyoruz ama insanları bilinçlendirmek için çok kalıcı çözümler getirilmeli ve getirilmeli diyoruz demekle kalıyoruz.. İnsanların evinde interneti bırakın bilgisayarı olan yok. "Dur savaşı"na kaç kişi katılabilir ki?
Kullanıcı avatarı
erci737
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen erci737 »

güzel kardeşim herkes elinden geleni yapmalıdır.ben ve sen bu sitede tepkimizi göstermeliyiz.Herkes bulunduğu çevreden tepkisini ortaya koyarsa memleket bu yavşaklardan öyle kurtulur.Bak 14 yaşındasın düşüncelerin yeni yeni olgunlaşmaya başlamakta.Senden ricam siyasi düşüncen ne olursa olsun ama merkezinde insan olsun.İnsanın öldüğü her şeye tepki göster.Sesini çıkar.Çevrendekilere söyle.Bu şekilde ''koyun'' olmadığımızı gösterebiliriz belki...
Kullanıcı avatarı
ilteris
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilteris »

erci sonuna kadar haklı
herkes elinden geleni yapmalı sadece lafla olmuyor ama birşeyler anlatırken kendimizinde uygulamada olmalıyız birinin çıkmasını onun peşinden gitmeyi beklememliyiz
ya çıkmassa? ozaman köleliği kabul mu edeceğiz?
eccce
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen eccce »

su dewırde ataturk un ınkılaplarını cıdden yasama gecıren kısı sayısı artsa zaten sorunların hepsı yawas yawas bıtıcek ama zıhnı kılıtlı o kdr cok ınsan war kı we gunden gune daha da artıor bu nasıl onlenebılır ?!!!
Kullanıcı avatarı
erci737
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen erci737 »

aynen katılıyorum.ayrıca sizler gibi bilinçli arkadaşların elinden geleni yapmaları lazım.elinden ne gelirse artık.benim bi iki kişiyle konuşmamla ne değişir demek yanlış olur zira çok şey değişir.
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Evet haklısınız İlteriş,Erci737 ve Eccce. Nereden, ne olursa olsun bir şekilde tepkimizi göstermeliyiz.
İnsanlar öldürülmesin, öldürmesin. Tüm insanlar insanca yaşamalı artık. Hayatları güvenli olmalı, her gün yüzlerce insan öldürülüyor. Buna artık dur denmeli, denilmeli.