TÜrk Kizi İstemİyoruz...

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Re: TÜrk Kizi İstemİyoruz...

Mesaj gönderen ComiC »

eTipuFf yazdı:Ahhh yAvrucummm yazık sana beaAA biz kızlar böyle şımarığız n'aparsın ??? Gİdersin orDan akıllısından bitane alırsın burdakilerle de uğraşmazsın bu kadar kızı sen mi kurtarcan boşver git al bitane kendini kuRtar(?) yazık sana dimii ama ... Allah yardımcın olsun ... : )
:lol: bu mesaj iyi gitti bu konunun altına :d
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

Bencede türk kızları için birşeyler yapmak lazım arkadaşlar...
mesela önce işe annelerimizi değiştirmekten başlamalıyız onlar bizdende onurlu gururlu ve kaprisli türk kızlarıydı ve bizleride onlar yetiştirdi.
sayın avrupai kız isteyen arkadaşlar!!! o hatunlar size nasıl evlatlar yetiştirecekler çok merak ediyorum! Avrupa erkekleri türk kızlarını bu denli isterken bi bildikleri vardı demekki... Onlarda onursuz gurursuz kıskanma sahiplenme duygusu olmayan kızlardan sıkılmış olsalar gerek değilmi! Neyse beyler biz türk kızları sizi fazla tutmayalım nede olsa insan oğlunun doğasında vardır elindekinin kıymetini kaybetmeden anlayamamak... Atalarımız ne demiş " Ağaç yıkılmadıkça yeri belli olmazmış" artık avrupa kızları size annenizin tarhana çorbasını pişirir...
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zeko »

''elindekinin kıymetini kaybetmeden anlamamak'' güzel dedin güzelim ne varsa kendi insanımızda var gerçi gönül bu ama eğer avrupalıya konarsa düşünülür dimi
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

argetlam yazdı:"TÜrk Kizi İstemİyoruz..."

acaba onlar sizi istiyor mu?
(bu lafım size değildir siz genelleme yapıp biz zamirini kullandığınız için)

Avrupa yla kıyaslanacak daha nelerimiz var acaba? madem kıyaslama yapacaksınız kızlarımızın yanında, erkeklerimizi de kıyaslasaydınız keşke.. Avrupa nın bir çok yerini dolaşmış biri olaraktan bunu en iyi siz yaparbilirsiniz... bir de şu açıdan bakın;

bu kızlarımız nazı ve kaprisi kime yapıyor? sizlere

peki oradaki kızlar niye böyle naz ve kapris yapmıyor?çünkü karşısındakiler siz değilsiniz...
(sizin açıklamalarınızdan yola çıkarak)(muhakkak onlar da yapıyordur bence)
etkiye tepki olayı...

"gözlemlediğim kadarıyla dünya kızlarının hiç biri bizim kızlar kadar kendini bir şey zannetmiyor , yada marka takıntısı , kapris , ağlama , sızlanma , kendini dünya güzeli sanma , .....vb.... yapmıyor "

iyi bir gözlemci olmayabilirsiniz...

en azından ben bunun ırkla alakalı olduğunu düşünmüyorum

ve önemli bir açıklama; benim tepkim kadın -erkek çatışmasını kapsamıyor.Belki de milliyetçi duygularım kabarmıştır...bilemiyorum.

:) :) :) madem istemiyorsunuz bırakın da isteyenler düşünsün onlar razı demekki size Avrupa da başarılar :)

katılıyorum arkadaşımaa sonunaa kadar...

bizim Türk Erkeği istediğimizii kim söylediiiii????
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
Kullanıcı avatarı
unlegality
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen unlegality »

Alın size Türk kızı örneği :
10 Kasım 2006 www.itiraf.com dan alıntıdır
"ca_latino; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Bursa
5 yaşında ilkokula başlayıp üniversiteyi erken bitiren, yüksek lisanslı, güzel mi güzel, zeki mi zeki, bilmiş mi bilmiş, hamaratlığı da cabası bir kız kardeşim var. Yani aile halkı ve çevre ahalisi olarak böyle tanırdık muhteremi... Ta ki ajandasının arasında gördüğüm, arasının bozuk olduğu 7 yıllık sevgilisini evlenmeye ikna ederken kullandığı "1 çay bardağına 2 tutam karabiber döküp onu içirdikten sonra bir kağıda 3 kulluvallah 1 elham yazıp dibinde kalan çayları üzerine döktüğün kağıdı yakarken...." şeklinde uzun uzun açıklanmış büyüyü bulana kadar. Neymiş? Okumak cehaleti alırmış, kadınlık bakiymiş. "
Bir de bu var , pozitif bilim ve sosyal ilişki herhangi bir olguyu kabul etmiyorlar .

Lütfen arkadaşlar kalkıp ta "o zaman o çok beğendiğin avrupa kızlarına git gibisinden" yaratıcılıktan ve yapıcılıktan uzak sözler ile kendinizi kandırmayın ,burada kalacak olup ta her yaptığınız kaprisi , nazı ....vb... saçmalığı çekecek hem cinslerimizi istediğinizi de sanmayın . Sizin asıl istediğiniz tamamı ile erkek milletine hayatı zindan etmektir , burada kalacak olanlar emin olun ne deseniz kabulleridir .
....Aslında benim de ; sade , kendi gibi olan , bir espiri yaptığım da kavga çıkartmak yerine gülen yada karşılık veren Türk kızlarını beğendiğimi kabul etmem gerekiyor ..... ama o kadar azlar ki
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Lütfen arkadaşlar kalkıp ta "o zaman o çok beğendiğin avrupa kızlarına git gibisinden" yaratıcılıktan ve yapıcılıktan uzak sözler ile kendinizi kandırmayın ,
ne dememizi bekliyordun kardeşim? amann haaa sen ve senin gibiler sakın ola yabancı kızlara gitmeyin biz kendimizi değiştiririz hatta bugünden tezi yok "türk erkeklerini yabancı kızlara kaptırmayalım,değişelim!!!" kampanyası başlatıyoruz dememizimi bekliyordun???komik olma lütfen :)
Glfm

Mesaj gönderen Glfm »

Unlegality, dün o programı ben de izledim ve buraya yazmasaydın o kişinin sen olup olmadığını soracaktım. Konunun konuşulacağını biliyor gibi öyle bir zamanda başlığı açmışsın ki aklıma ilk "Acaba telefonla bağlanılan kişi o mu?" demeden edemedim :) .
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

''o zaman o çok beğendiğin avrupa kızlarına git gibisinden" yaratıcılıktan ve yapıcılıktan uzak sözler ile kendinizi kandırmayın''

O zaman, yukarıdaki yoruma göre sadece değişmesi gereken; sadece Türk kızları değil bence..Aynı zamanda öyle Türk erkekleri var ki duygusuz; kadını sadece cinsel bir obje olarak gören, onlar da değişsin..Hadi yapıcı olalım...
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
Zeko
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zeko »

boşuna mı tartışıyoruz ne? işin içinde sevgi olmadan olmaz ben farklı bir açıdan yaklaşıyorum avrupalı kız isteyen gitsin alsın akşamları yesin pizza 2 ay sonra görürüm onun bir tarafını...
[i][b]Tek cümlelik bir nokta değilim...[/b][/i]
Kullanıcı avatarı
unlegality
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen unlegality »

Grace sana katılıyorum , nasıl ki sizin bu halinizden bir yerde biz erkekler suçluysak senin bu şikayet ettiğin konuda da benim o çok kötülediğim (ve bu konuyu açmamın sebebi olan) kızlar suçludur . İşin aslı bende önceleri hoşlanıyordum ve o tarzda kızları sadece cinselliğe indirgemiştim çünkü başka hiçbir şey paylaşamıyordum , ama ne zaman ki asıl olması gerekenin o olmadığını gördüm.....

Zeynep e Atfen : anladığım kadarıyla kendini benim bu konunun en başından beri kötülediklerim gibi görüyorsun bence hiç zaman kaybetme hemen değişmeye başla (Biliyorum biraz zor ama ... )

Aslında tüm bu sorunlar bence insanların birbirini tanımamasından kaynaklanıyor ( bireysel tanışıklığı kastetmiyorum ) . Bu iletişimsizlik yüzünden erkekler gülümseyen herhangi bir bayanı her anlamda hakkıymış gibi görebilirken , bayanlar da her nazik ve iyi davranışında erkeklerce yanlış anlamlandırılacağını düşünüp anlamsızlıklar la kendini savunmaya başlıyor