TÜrk Kizi İstemİyoruz...

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

sanırım bu durumda sizin eseriniz batının kızlarının ardı sıra can attığınız sürece bizim kızlarımızda onlara özenecek ve onlara benzemeye çalışacaktır.
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
yokki
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen yokki »

ezelimgüzelim yazdı:sanırım bu durumda sizin eseriniz batının kızlarının ardı sıra can attığınız sürece bizim kızlarımızda onlara özenecek ve onlara benzemeye çalışacaktır.
yoo hayır.sadece doğal olup kendi benliklerini bulsunlar yeter. :)
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

onların bunu yapabilmeleri için sizin özünüze dönmeniz gerekir diye düşünüyorum. malum bayanlar yanlız kalmaya pek fazla dayanamazlar feminist değillerse tabi!!!
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

argetlam yazdı:"TÜrk Kizi İstemİyoruz..."

acaba onlar sizi istiyor mu?
+1

Aslında milliyetine göre insanlar değerlendirilmemeli..Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; Avrupadaki kızlar genelleme yapmak istemiyorum ama ahlaki değerlerden yoksunlar bence..Bu anlamda onlar Türk kızlarının çoğu ile karşılaştırılamaz bile..
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
unlegality
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen unlegality »

Grace sana ahlak konusunda hem katılıyorum , hem katılmıyorum . Katılıyorum çünkü bizimkilerin onlardan daha ahlaklı olduğu doğru .
Katılmıyorum çünkü dışarıdan ahlak timsali görünüp te neler yapan bir sürü kız tanıdım .
...Ama burada bizimkilerin ahlaklı olmasının ana etmenlerinden biri de ahlaksızlık yapacak fırsatlarının olmamasıdır (Aile/dost/çevre baskısı , ortam olmaması) . Bu fırsat yokluğundan kaynaklanan ahlaklılığın aynısı erkekler içinde geçerli
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

argetlam a ithaf olunur : Emin ol ki bahsi geçen avrupa lı bayan vatandaşlarımızın (Allah söyletiyor) saçma nazları ile karşılaşmadım onca tanıdığım hatun içinde.....
bana ithaf ettiğiniz için çok teşekür ederim :) bu durumda cevap hakkım doğuyor.

bakın kendi ağzınızla söylüyorsunuz "AVrupada yaşayan bayan vatandaşlarımız"... ve yine benim dediğime çıkıyoruz etkiye tepki olayı Avrupa da yaşayan vatandaşın karşısında avrupalı biri var...

vardığım sonuç şu ki: Avrupalı olamadan düzelemeyecez demekki... :)
(ah bir Avrupalı olsam.... :D )
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

kimse sizi tutmuyor gidin gönlünüzce yabancı kızlarla arkadaş olun,sevgili olun hatta evlenin..
Böylelikle geride kalan erkekler yani ahlaki değerlere,maneviyata değer ve önem veren erkekler Türk Kızlarına kalacaktır :)
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

kimse sizi tutmuyor gidin gönlünüzce yabancı kızlarla arkadaş olun,sevgili olun hatta evlenin..
Böylelikle geride kalan erkekler yani ahlaki değerlere,maneviyata değer ve önem veren erkekler Türk Kızlarına kalacaktır
:) :) :) :) eheh kalan sağlar bizimdir... :D
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
Kullanıcı avatarı
eTipuFf
Quick Friend
Quick Friend

Re: TÜrk Kizi İstemİyoruz...

Mesaj gönderen eTipuFf »

unlegality yazdı:Şu an 20 küsürlerin son çeyreğine girmekte olan biri olarak Türk kızlarının aslında ne kadar gereksiz olduklarını anlamam için yurtdışına çıkmam gerekti .
Son 4 senedir Avrupa da gezmedik yer bırakmadım diyebilirim ve bu gezilerimden öğrendiğim , gözlemlediğim kadarıyla dünya kızlarının hiç biri bizim kızlar kadar kendini bir şey zannetmiyor , yada marka takıntısı , kapris , ağlama , sızlanma , kendini dünya güzeli sanma , .....vb.... yapmıyor . Tüm bunların yanında nerede ne yapacaklarını , ne giyeceklerini , nasıl makyaj yapıp , nasıl hareket edeceklerini , doğallığın nasıl birşey olup , güleryüzlü olmakla hiçbir kayıplarının olmayacağını da biliyor Avrupamın kızları-insanları .
....Evet ben maalesef kendi vatandaşım hatunların yaptığı naz ve kaprislerden bunaldım .
Buna karşı yapabileceğimiz tek şey bu şikayetlerimizi (en azından yaptıkları saçmalıkları gören ve bunlardan nefret eden insanlar - erkekler olarak) bu ayrı bir ırk olan Türk kızlarının yüzüne çarpıp , kendilerine gelmeleri gerektiğini hatırlatmak olmalı ve tabi ki globalleşen dünya da artık artan dolaşım hızıyla Avrupa nın samimi güzellerini unutmasınlar.
(Biz Türk erkeklerini ise öpün başınıza koyun çünkü dışarıda pek de heteroseksüel erkek bulamazsınız-özellikle de İTALYA da)

Ahhh yAvrucummm yazık sana beaAA biz kızlar böyle şımarığız n'aparsın ??? Gİdersin orDan akıllısından bitane alırsın burdakilerle de uğraşmazsın bu kadar kızı sen mi kurtarcan boşver git al bitane kendini kuRtar(?) yazık sana dimii ama ... Allah yardımcın olsun ... : )
Kullanıcı avatarı
unlegality
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen unlegality »

Sanmayın ki dram amacımdır
Ya da tüm forumca acınmakdır
Benim tüm anlamlandırmak istediğim
Türk kızlarının anlamsızlığıdır
(iyi oldu)
Aldığım tepkiler genel de "sana ihtiyacımız yok kendi kafana göre kızları bulduğun yere git " şeklin de ve mantığın daydı , alabileceğim en mantıklı tepki (Zaten kızlardan beklemiyordum !!!!) erkeklerimiz den geldi ve böyle bir arz ı bizim yarattığımızı söyledi (DJ4 - Teşkkürler)......
Akşam NTV de bir internet sitesi gördüm de www.noturkishgirl.net.tr.tc bir kaç girişken Türk genci benim bu şikayetlerde bulunduğum konular hakkında site kurmuşlar (Ancak bu kadar cuk oturabilir) , tekrar anladım ki davamızda haklıyız..............
:lol: