Kullanıcı adını değiştirmek isteyenler

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Kullanıcı adını değiştirmek isteyenler

Mesaj gönderen taNGo »

Kullanıcı ismini değiştirmek isteyen arkadaşların 1 kereye mahsus olmak üzere kullanıcı ismini değiştirebilirim.Bunun için lütfen burdan bana mesaj atın.
Dreams
huzunbaz

Mesaj gönderen huzunbaz »

bence böyle bir uygulama karışıklıklara sebep olacaktır.

üye olduğum diğer forumlardan biliyorum çünkü.
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
İletişim:

Mesaj gönderen taNGo »

Herşeye muhalefet olacağına birazda görüşlere saygı duy istersen.
Dreams
huzunbaz

burda bir görüş yok öneri var. ben önerine saygılıyım sadece daha sonra karşılaşılması muhtemel bir sonuç için uyarmak istemiştim.

saygım var, ama yanlış bir uygulama diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Prenses
Princess of taNGo
Princess of taNGo

Mesaj gönderen Prenses »

ayhhhhhhhhh yeterrrrrrrrr iki gundur foruma giriyom gordugum tek sey ESQARE ne yazsa yada daha dogrusu bikac kisi ne yazsa hemen karsi cikiyon huzunbaz ayhhh deli etme insani lutfen
ESQARE Admin olarak bisi yazdiysa elbet bir sebebi vardir ve daha 50 kisiye yaklasik uye oldugumuza gore karIsIklIk olmayacagini dusunerek herkeze guzel bisi yapmis olur bence.
maydonoz Huzunbaz... :)
[b]The fact that we have enemies, demonstrates clear enough that we have earnings[/b]
huzunbaz

hayda. eğer canınızı sıktıysam üzgünüm. ben sadece yaşadıklarımdan arta kalan ufak bir tecrübemi paylaştım sizinle. daha sonra aynı sorunlar bu forumdada yaşanmasın düşüncesi ile yardımcı olmaya çalıştım.

kusura bakmayın.
Kullanıcı avatarı
Prenses
Princess of taNGo
Princess of taNGo

Mesaj gönderen Prenses »

neyse uzatmayalim. kullanici adini degistirmek istiyenler varsa hadi buyursun :)
[b]The fact that we have enemies, demonstrates clear enough that we have earnings[/b]
Kilitli