Öğrencilerin kötü intikamı

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
canerokcuoglu
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen canerokcuoglu »

Okul fazla populer değil ama işletmeden 4 yılda mezun olmak imkansız gibi bişi oda bu adam yuzunden diyolar bencede iyi yapmışlar dövmekten sözvmekten iyi... bunu planlıyanlarda vardı geçmiş dönemde...
Kullanıcı avatarı
Murat_erd
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen Murat_erd »

Hırsızın hiç mi suçu yok? Denir bu durum karşısında. tmm öğrenciler bu davranışı sergilior ama hocanın da yaptığı ya da yapmadığı birşeyler olabilir!!!
Hoş geldin eskiyen yüzümün yeni gülümseyişi!!!
Kullanıcı avatarı
mor_ayna
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen mor_ayna »

bence öğretmen haklı burda suç ne yazıkki hakkını aradığını sanan hoppa genç öğrenciler....
bir varmış , bir yokmuş
Kullanıcı avatarı
carman1tr
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen carman1tr »

bir öğrenci olarak bende bu olayı doğru bulmuyorum.ama güzel ülkemde maalesef hak arama aslında hak kaybetme olayına dönüyor.Şöyleki,diyelim öğrenciler mahkemeye başvurup kağıtlarının yeniden okunmasını istediler ve bu işlem sonucunda dersten geçtiler.Bitti mi yani şimdi?Tabiki hayır,asıl yeni başlıyor.Eğer o öğrenci Aynı Hocadan başka bir ders daha alıyorsa yandı.Bide şöyle bir olay var;DİĞER Hocalar da o öğrenciye cephe alır.(tenzil ederek bir atasözü vereceğim,it iti ısırmaz.)Çünkü öğretmenlerin çay salonu vardır ve oralarda genellikle öğrenciler çekiştirilir.işte o zaman o öğrenci hakkını arayıpta belasını mı bulmuş olur ona siz karar verin.Tekrarlıyorum yapılan çirkin bir olay.ancak maalesef yerinde olmuş.
Kullanıcı avatarı
nicksizz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen nicksizz »

bence yetersiz. aslında adına bi internet sitesi kurup öyle yapsalardı bu işi :-D
Kullanıcı avatarı
MelanchoLia
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen MelanchoLia »

Bazen cok kiziyorum bu tur egitimcilere hak yiyorlar ama bide gercek varki bu tur saldirilarla biyere gelinmez gelemezlerde aksine kendilerine zarar verirler...(Bu arada hoca denmesinede ayrica tepki gosteriyorum )
[img]http://img354.imageshack.us/img354/8660/cvbrx5.gif[/img]
"Bildigim tek sey hic bir sey bilmedigimdir."

~Socrates~