Uzak Yol

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Hayat uzun bir yol degilmi,her yolun bir sonu var elbet iyi veya kotu.Onemli olan bu yolda kararı sizin vermeniz dogru veya yanlıs onemli olan sizin dogrunuz yada yanlısınız.Baskalarının ki degil.
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

ZOYA yazdı:Ben yollarda nefret etmiyorum.. Çünkü yollar beni yaşama bağlıyor, her insan kendi
“Yol” udur; Yolundadır zaten.. Somut bir yoldan bahsetmek ne kelime.. !
Eğer yolunuzda bir de yolcunuz varsa Ne Ala... O yoldaki sesler bir bahar cıvıltısına dönüşür..Hiçbir yol sesini kulaklarımdan silinmesin..

Hem “Kapı arkası bile Gurbetlik” iken , mesafelere takılmak nedendir sorarım size..

“Yollar kavuşana dek” midir acaba?? Bunu da düşünmek lazım.. Asıl yolculuğumuz yolun sonundakine kavuştuğumuzda başlar ..
Artık Hayat Yeni bir yol çizmiştir bize..

Hasret ,özlem,umut, düş kırıklıkları diyorsunuz ya; bunları göze almayan zaten çıkmasın yola...

Sabredin,yaşayın,görün.. Ve “Asla”yaşadıklarınızdan Pişman olmayın..
Aynı hedefe baş koymak, aynı yolda birlikte yürümek adına susmadım. Uzakları hiçe sayan bir sevgim var. Uzaklığı da mesafelere bağlamıyorum zaten. O kadar yakınım ki sevdiğim insana. Şuramda desem anlarsınız herhalde. Yollar kavuşana dek midir ? düşünüyorum, düşündüm ! O kadar uzun bir yol başlar ki kavuştuktan sonra, o yolda yoldaşımla yürümeye yemin ettim. İnandığım, güvendiğim, sevdiğim bir insanın varlığı o kadar huzur veriyor ki bana, dünyanın bir ucu bile olsa umurumda değil. Ve o yolda yolcumla birlikte yürümek istiyorum, yol ne kadar uzun olsa da...
[dropshadow=#ffffff][i][color=#ff00ec][b]Bugün Yüreğimde KOCAMAN bir gül kokusu var...[/b][/color][/i][/dropshadow]