Uzak Yol

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Uzak Yol

Mesaj gönderen MARTI »

SIMDI BENDEN BU UZAK YOL SESLERINI ALSALAR...

Osman Cakmakci

Sizden alinmasini istediginiz, uzak yol sesleri var mi; ne / - ler bunlar?
En son MARTI tarafından 23-10-2004 12:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
pıssa
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen pıssa »

benim yol seslerim bende kalsın alınmasın o yol sesleri olmasa
ben yaşayamam
Yerine sevemedim ki...
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Yollari seviyorsunuz o halde...

Peki ya hep yollar, hep yollar; nereye dek??
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

Yollar kavuşana dek, uzaklar ise kendi içinde, kendi kalbinde mesafelerden arındığı zaman güzel. Hasret diyorsan bunun adına, hasreti seviyorum. Özlem o kadar güzeldir ki, her gün biraz daha artar sevginin çoşkusu. Her gün biraz daha sığmaz olur kalbine onun ya da onların varlığının mutluluğu. Şimdi bu uzak yol seslerini alsalar benden, tükenmesinden korkarım belki de. Belki de korkuyu bile seviyorum heyecan verdiği için alabildiğine...
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sTePHaN_pAtRicK »

Hasret mi,yok öyle bi şey,hasret bitecek derken hayal kırıklığı yaşıyosun,hasret bitmiyo ama sen bitiyosun..Sıkıldım ...
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Farkli düsünceler, farkli görüsler. Güzel yorumlamissiniz arkadaslar tesekkür ederim.

Clost dedigine katiliyorum. Insan, kendi icinde uzak olmamali. Dedigin gibi arinmali. Hasreti ben de seviyorum. Özlemek ve hasret; özlenen de, hasret cekilen de; özlüyorsa, hasret cekiyorsa güzeldir. Hasret.. Özlemekten daha büyük o!

Benden uzak yol seslerini alsalar, aslinda korkmam. Korkamam. Hasretler bitecek diye.. O yasanan güzelligin ardinda, yeni meyvalar hasat verecektir bilirim. Iyisi mi biraz benimle kalsin o uzak yol sesleri.. Vakti geldiginde, inandigimda o ana, durulsunlar.. Sonra yine, yine...

sTePHaN_pAtRicK; seni de anliyorum.. Tam hasret bitecek derken, olabiliyor bazi hayal kirikliklari.. Ama kirilsa da icimiz, güzel degil midir ki, hasrette yasadiklarimiz ve hissettiklerimiz. Hem unutma lütfen, hic bir sey yasamda, ayni gitmez. Bir gün bakarsin, hasretlerin bitmis, mutluluk yani basinda; yeter ki inan. Derim sahsi kanaatimce..
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Güzel diyosun da ben o günü çok bekledim be,ne heyecanı yaşıyacaksın ki,biliyosun hasret bitmeyecek,biliyosun onun kalbi seninki gibi çarpmıyo,en önemlisi kendini kandırdığını biliyosun...Mutluluk benim yanı başımda olsun,sanmam...
[color=black][b][size=117] †öLüM bUySa,TaNRıM BuYSa YaŞaMaK,SiL aLnıMDaN YaZDıĞıN bU YaZGıYı,yA BiR yErE ÇıKSıN ArTıK bU SoKaK,yA Da öLDüR İçiMDeKi TaNRıYı..! †[/size][/b][/color]
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Hic bir sey belli olmaz.. Bunu daha yakin zamanda yasadim.. Inan dünya öyle sürprizlere gebe ki..

Ondan ki, hep derim; sana da diyorum. Eger ki yolunun dogru yol olduguna inanyiorsan, mücadeleden hic vazgecme, sakin boynun egilmesin ve bekle. Ama sabirla bekle. Elbet bir gün hakettigini alirsin. Ama sakin umudunu ve inancini yitirme. Herkes hak ettigine kavusur, inan. Yani, pozitif düsün ki, o yolda kanalize olabilsin. Unutma lütfen.
Kullanıcı avatarı
sTePHaN_pAtRicK
Fast Friend
Fast Friend

Mücadele etmek mi,ben hiç bir şey için bu kadar savaşmadım ki...pozitif düşünebilecek bir yanım kalmadı ki artık...Hayal da kuramıyorum biliyor musun !!!
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

yoLLArdan nefret ediyorum..
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]