Bir Sorum Var Yorumlayacak Yürek Araniyor!

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
afili
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen afili »

yok yaa ben hiç bir zaman kimseye sözüm olmaz yaa ben önce kendime bakayım :):):)sen de hakkını helal et kardeş ne haddime estağfirullah:(
özür dilerim beychany::::
İsTeDiĞiN GiBi KoNuŞuRsAn İsTeMeDiĞiN GiBi LaF DuYaRsIN!!!...
Kullanıcı avatarı
FiLiSS
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen FiLiSS »

Sevmek bence , artık kendi hayatını yaşamaktan çok karsındakinin hayatını yaşamaktır; bunu böylece kabullenmektir..Sevgide ayrı hayatlar yoktur sevgiler birleşmişse eğer artık tek bir hayat vardır.. Seven insan karsısındakini her şeyiyle kabullenmiştir; çünkü seviyordur... Herşeyiyle onu düşünür, onu ümideder. Ona anne şefkati gibi şefkat duymak , özümsemektir. Sevgi kelimelerle anlatılamayacak kadar kutsaldır.Sadece yaşayan anlayabilir...
Bazen insanlar sevmekten bile yorgun düşer.
Ama bu öyle tatlı bir yorgunluktur ki; yaptığın ve yapacağın şey tekrar tekrar sevmektir.
Kullanıcı avatarı
beychany
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen beychany »

afili ufak ufacık bi yalnış anlama olmuş mesajı tekrar okudumda :) asıl sen kusura bakma ok?? Arkadaşlar sevmek feda edebilmektir bence gururunuda gerekirse canınıda! sevdiğine seviyorum deyip karşılıksız hissettirmek onun mutluluğu için mutlu olabilmektir.
Kullanıcı avatarı
afili
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen afili »

sevmek bence türlü türlüdür abi arkadaşlık değiştikçe yani SEVMEK BAŞKA SEVİŞMEK BAŞKA...neyi seviyosan kimi seviyosan allah için sev be kardeşim...
Kullanıcı avatarı
dedecam_iso
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen dedecam_iso »

sevgi...aşkın kalbi tamamen kaplamasıdır..sorgusuz ve sualsiz beklentisiz ve süresiz zamanın ve mekanın bittiği noktada yaşatmaktır aşkı... hükümsüz kalmasıdır herşeyin bir şey karşısında, yudum yudum tadına vararak kalpte saklı olan gerçekliği duyumsamaktır..
gel dedi bülbül güle, gül bülbüle gelmedi gitti
gül bülbüle bülbül güle yar olmadı gitti...
Fairy

Re: Bir Sorum Var Yorumlayacak Yürek Araniyor!

Mesaj gönderen Fairy »

MARTI yazdı:Cok basit sorum..

Hepiniz a$k'in o calkantisina kapilmis, illede Mavi der gibi; illede a$k casina ona yönelmis gibisiniz. Peki ya sevgi??

Sevgi nedir?; neyin alintisidir?; sizlere neyi cagristiriyor?

A$k'Tan o kadar cok konustunuz ki dostlarim, bu hususta da engin yorumlarinizi bekliyorum..

Tesekkürlerim ve saygilarim ile..
Aşkı boşvermek lazım bence, aşk çok anlık, çok zamansız ve anlamsız bir duygu.. Her şeye aşık olabilirsin, çiçeğe , böceğe.. Peki sevebilir misin her şeyi? Bir böceği sevebilir misin? Sevg, fedakarlık ister her şeyden önce, emek ister.. Emek harcamadan seviyorum demenin bir anlamı yoktur ki, seviyorsan bir çaba harcamalısın. Bir uğraş vermelisin.. Elde etmek, elinde tutmak, sevdirmek için kendini.. Ya da sadece O'nun mutlu olması için bir şeyler yapmalısın.. Yapmıyorsan, sevmiyorsun demektir, aşkın hevesli haline kapılıp da ''Seni Seviyorum'' cümlesini aşık olduğunuz insanlara kullanmamanızı diliyorum.. Sevgi paylaşıldıkça büyür, oluşur.. İlk gördüğün birini sevemezsin.
Kullanıcı avatarı
afili
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen afili »

AŞAK ANLATILAMZ YAŞANIR
Kullanıcı avatarı
TuaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen TuaL »

hep söylenenin aksine aşk gerçek bence. rüzgar gibi gelip geçiyor.
ama sevgi sadece hallüsinasyon. çünkü ben sürekli, çıkarsız bi sevginin varlığına inanmıyorum. sevilenler hep sevebilme ihtimalleri ama o ihtimalin sahibi yakına geliverdiği, gerçek oluverdiği anda suyu bulduğunu sanan insan bi anda toprağa çakılmış buluyor kendini.
Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor
Onlardan kalbime sevda geçmiyor
Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
Çünkü bence şimdi herkes gibisin
arven

Mesaj gönderen arven »

Sevgi paylaşmak,sadakat,fedakarlık,aynı yöne bakmaktır...
Kullanıcı avatarı
daRkbLaCk
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen daRkbLaCk »

sevgi benim burada anlatamayacağım herşeydir..
In nomine Magni Dei Nostri Satanas