Bir Sorum Var Yorumlayacak Yürek Araniyor!

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

O ilk satirlar var ya; o ilk;

Bir insan. Kimseden nefret etmiyor. Yalnızca hoşlanmıyor. Kimseye aşık olamıyor. Yalnızca seviyor. Dünya neyse o. Olduğu gibi bir yer. Olmasını istediği yer değil. O bir gerçekçi. Gerçekler var, düsler var. İkisi birbirine girmiyor. İkisi de güzeller, ama ayrılar. Biri gündüzlere ait, öbüru gecelere. Birine dokunabiliyor, öbürünü ise yalnızca duyumsayabiliyor.

Iste bu benim dedirtti bana.. Ve ömrümce ilk, beni tam buldugum bir satir ile karsilasiyorum belki de..

Yazin adina cok tesekkür ediyorum Kutcar ve sahsi yorumuna da.

Sevgi derin, güzel ve özel birsey. Sevebilene ne mutlu. Sevenin yolu acik olsun!
mertten

Mesaj gönderen mertten »

MARTI O ILK SATIRLAR HERKESI ANLATIYOR BENCE HAYALLERI VE GERCEKLERI.BIZE KAYBETTIREN SEYDE IKISININ ARASINDA SIKISIP KALMAK.GERCEKLERI GORUP HAYALLERI ISTEMEK.
KUTCAR THX VALLA BENDE COK BEGENDIM YAZIYI
Kullanıcı avatarı
Kutcar
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Kutcar »

Beğendiğinize sevindim,

"Kimseye aşık olamıyor. Yalnızca seviyor" ilginç...
Aşık ol-a-mıyor; niye olamıyor ki : ) olmak istiyor da mı olamıyor?
Olmak istemiyor, ama böle bişey mümkün müdür? Aşksız geçen ömüre hayret! Büyük eksiklik diyorum, insanın her türlü duyguyu tatması gerek diyorum, yalnızca sevmeyle olmaz, deli gibi sevmek gerekir diyorum...

"Ve eğer bir gün bir arkadaşlıktan bir aşk doğacak olursa, aşkın bittiği yerde geriye arkadaşlığın kendisi kalsın." bu cümle olayı açıklıyor zaten...
Aşık olmamak için bir sebep yok, önemli olan geriye arkdşlık kalabilmesi...

Bi de yazıda kutsallık kavramı çok kullanılmış ama "kutsal", tanrı tarafından "yüceltilmiş" manasına gelen bir sözcük... "tanrı" kutsal olamaz.
yazan arkdş kutsallığın anlamını bilmiyor olsa gerek...

Bu arada yazı hakkında bu kadar yorum yapıldıktan sonra, yazanın da adını vermek gerekir;
cehennem forumdan MasterofPuppets
Bir umuttur yaşamak bil; seveceksin inadına, yüreğin kan ağlasa da güleceksin inadına
Zindanlara düşsen bile ateşlerde sönsen bile binlerce kez ölsen bile doğacaksın inadına
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Belki de baska bir gözle bakmisimdir olaya Mertten. Anlami benim icin cok derin oradaki sözlerin.

Ayriyeten diger yokrumlarin adina da sana tesekkür ediyorum Kutcar.

Sorular, sorular; cevaplar cevaplar..

En begendigimden biri yine, o arkadasligin hani kalmasi gerekliligi. Öyle olabilmeli, mutlak olabilmeli.

Ask baska sey ama Kutcar. Olmaiyor degil, olmak istemeyenler de var. Mümkün tabii, mümkün.. Dedim ya, varligini kaniksadigim yegane sevgidir..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen EcCeNtRiC »

martı abLamm yaa ;) aşkı ne güsel anlatmışssın
[i]*Her yeni başlayan macera
Heyecan dolu çilek kokar.. ;) [/i]
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Keske Para Pul icat olmasaydi.lidyalilar cok suclu cok.
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

;)
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Para pula sucu atmayalim lütfen arkadaslar, derim sahsen kendimce.. Evvelince varsa 'suc' insanlar kendilerinde aramali...

Ve güzelim, ben aski degil, ' sevgiyi' anlattim.. Tesekkür ederim..
Kullanıcı avatarı
EcCeNtRiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

sonuçta bişey anlatıosun ve çok güseeeL anlatıosun eline dilinee heryerine sağLık abLam..
mertten

Mesaj gönderen mertten »

Valla erkek kalbi arastirmalara gore daha buyuk ve bu yuzden sevgimizde bayanlara gore cok daha buyuk oluyo:) en kucuk sorunda herseyi bitirmiyoruz biz erkekler ne yazikki bunu yapamiyoruz. diyecegimin ozeti Su
unutmayin Firtinalarda batan gemiler firtanin farkinda olan gemilerdir.Diger gemilere hic bir sey olmaz.