pc yardım

Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.
rakayali
New Friend
New Friend

pc yardım

Mesaj gönderen rakayali »

arkadaslar pc herşeynarmal gorunuyor ama microsoft medya pley calısmıyor bırde sıtem gerı yukle programı actımmı benbeyez sayıfa acılıyor hotmail sıtesıne cılıyordıyor sayıfa bos gosterıyor bu konuda yardımcı olabırırmısınız acaba ne odu
sımdıdan tesekur ederım
Kullanıcı avatarı
citykhan
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen citykhan »

medya player ı internetten download edip tekrar kur. büyük ihtimalle düzelir.Sistem geri yüklemeyi düzeltmenin bir yolu yok.benim tavsiyem başka bir program kullanman Norton goback gibi bu programlar vasıtası ile bilgisayarını eski bir zamana rahatça döndürebilirsin.internet explorer de araçlar menüsü genel kısmında açılış sayfasını değiştirebilirsin. eğer burası aktif olmuyorsa pcne spyware girmiştir. program vasıtası ile temizleyebilirsin .(Spybot veya Xoftspy programları bu işi yapar.)
Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

microsoft java virtual machine, sun java runtime enviroment, ve .net framework programlarını yüklemeniz gerekiyor .. :google:
Kullanıcı avatarı
scrotal
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen scrotal »

herkese slm bayramınız kutlu olsun pc yi acınca kullanıca adı ve parola istiyo bunu nası kaldırabilirim kullanıcı hesaplarından olmuyo yardım ederseniz cok sevinirim kib
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen tolgabjk_33 »

kullanıcı hesaplarına gireceksin hesap sil var ona basacaksın sanırım 2-3 tane kullanıcı kayıtlı hepsini silme birini sil en son kalanında parolasını kaldır.
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
scrotal
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen scrotal »

kullanıcı hesaplarında bi benm hesap var bi de guest hesap şeklini falan deiştiremiyorum ve hesap sil die bi şık yok
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

hesap değiştire tıkla ordan da kendi hesabına tıkla sonra sol tarafta kendi hesabını silme var onu yap
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
scrotal
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen scrotal »

var ama hakkında bilgi edin die.baska bi kullanıcı hesabı daa olması lazım o zaman baska bi hesap acıp ondan girip su an ki hesabı mı silecegim?ve su an ki hesap silinirse ne olur yani pc de bişiler kaybolur mu hesap silinince
Love is nothing without fucking...
Kullanıcı avatarı
tolgabjk_33
Super Friend
Super Friend

ya sen en iyisi ne yap biliyon mu kullanıcı hesaplarından kendi hesabına gir parola kaldır de olsun bitsin
BİNLERCE DANSÖZ VAR...
Kullanıcı avatarı
scrotal
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen scrotal »

ya ole bi şık yokki ve kullannıcı karsılama ekranı için tıklayınca netware için istemci hizmetleri engellendi falan dio onu cozsek yeter peki cozebilir miyiz
Love is nothing without fucking...