fanatik fenerbahçeli Web Master Ortak Aranıyor

Webmasterlık ile ilgili her türlü sorunlarınız.
sendrome
New Friend
New Friend

fanatik fenerbahçeli Web Master Ortak Aranıyor

Mesaj gönderen sendrome »

Herkese Merhaba;

Adıma kayıtlı ve aşağıda isimleri geçen Fenerbahçe Spor Kulübü ile alakalı domainlere birer web sitesi hazırlayabilecek ve bu web sitesinin gelirlerine (reklam v.b) ortak olacak, çok deneyimli vede fanatik Fenerbahçeli Web tasarım Uzmanları Arıyorum. Bu domainler piyasada satılığa çıkarılmış uyduruk domainlerden olmayıp, son derece anlamlı ve kıymetli domainlerdir. Konu ile ilgilenen hasta Fanatik Fenerbahçelilerin yada bu ilanı okuyup böyle bir tanıdığı olanların benimle acilen irtibata geçmelerini rica ederim.

NOT: Diğer takım taraftarlarının ilana saygı göstermelerini rica ederim.

DOMAİN ADLARI:

www.fenerbahcesportifas.com (Fenerbahçe Kulübünün şirket olarak ismidir)
www.fenerbahcetaraftarkarti.com (Fenerbahçe Kulübünün 15 milyon taraftarının satın aldığı taraftar kartı)
www.fenerbahcetaraftariyiz.biz (Daha ne olsun açıklama yapmaya gerek yok)
www.fenerbahcecamiasi.com (Yok böyle bir camia)
www.iddaatuttur.com (Son yılların en popüler en hastalık şans oyunu için biçilmiş kaftan, vizyonu geniş olanlara)
Kullanıcı avatarı
devilfran
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen devilfran »

slm sana web tasarım konusunda yardımcı olubilirim fakat müdavim diyebilecek kadar ileri değilim... sana görsel ve sayfa yenileme konularında yardımcı olabilirim... sayfa kodlarını hangi dilde çalışacaksın bilmiyorum ama bi fenerli olarak yardımım dokunabilir benimle iletişme geçersen daha evelden yaptığım siteleri de inceleme imkanı bularak hakkımda karara varabilirsin ;)
Kullanıcı avatarı
algoritma
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen algoritma »

Domainlerde yazan msn adresini ekledim.
Fakat profesyonal olarak ne gibi garanti verebilirsin reklamları ortak bölünmesi konusunu.
Çünkü internet aleminde çok örneğini bizzat yaşadım.