Aşığım Diyenlere İbretlik Bir Hikaye

Yaşanmış düşündürücü ve duygulandığımız yazılar.
Kullanıcı avatarı
Hicran
Fast Friend
Fast Friend

Aşığım Diyenlere İbretlik Bir Hikaye

Mesaj gönderen Hicran »

Karımı 1998 in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik.

Karim, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı.

97'in bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım.

Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim. - A. - R. - K. - A. - S. - I. - N. Gerisi için yılları yetmemişti.

Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra bir şey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.

İnanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı.

1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su sözler çıktı:

"14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene gerek yok, biliyorum..."

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor simdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi dilsizdir...
Kullanıcı avatarı
Lycia
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen Lycia »

vay be....güzelmş teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
ilteris
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilteris »

ilginç bir yazı aşkın lafla değil davranışla anlaşılabilineceğinin bir kanıtı
eline sağlık :D
Kullanıcı avatarı
sabretmekzor
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen sabretmekzor »

COK GÜZELMiS EMEGINE SAGLIK...
PAYLASIMIN iCiN TESEKKÜRLER...
img]http://www.resimload.com/141125/jeC_Uqw_150x200x1x.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
Genckaptan
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Genckaptan »

benimde yaptıgım bu zaten şuana kadar seni seviyorum diye bişi çıkmadı ağzımdan.Diyorsan bunu sıklaştırmıcaksın.SEVGİNİ o zaman BELLİ edersin.
Kullanıcı avatarı
Hicran
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Hicran »

bense tam tersine habire söylerim her cumlenin sonunda sevdiklerime ölüm kalim dünyasi ne kadar yasayacaz allahtan baska kimse bilmez bugun söylemiyecezde ne zaman söyleyecez diye dusunurum hep bikmam ne söylemekten ne duymaktan ama yukardaki olay farkli :D
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Sonundaki mesaj hikaye'ye hiç uymuyor, bütün gün boyunca sarfettiğiniz binlerce kelimenin yanında o iki kelimeyi söylemekten gocunmayın "Seni seviyorum" .. sadece bu kadar ..
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Söylememek meziyet değil çünkü defalarca duyulmaktan bıkılmayacak iki kelime
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

ben sevdigime sürekli bunu söylüyorum ve ömrümün sonuna kadar günde birmilyon kere dahi söylesem bıkmam sevgi sadece dilde kalmamalı hal hareketler bunun tamamlayıcısıdır
fox
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen fox »

süper bir paylaşım yaww