Sen Benım Eşruhum, Canimsin, Sevmeye Doyamadiğimsin...

Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..
Kullanıcı avatarı
FiLiSS
Quick Friend
Quick Friend

Sen Benım Eşruhum, Canimsin, Sevmeye Doyamadiğimsin...

Mesaj gönderen FiLiSS »

Tarifi olmayan bir burukluk var içimde. Adını koyamadığım bi sancı… Kimi zaman can çekiştiren, kimi zamansa ölmeyi isteyececek kadar acımasız olan o sancı… Bu sancının sebebi, yokluğun değil; benim bu yokluğa alışmak zorunda olmam…

Bilir misin? Ayrıldığımız günden beri hep benimleydi senin yüreğin… Hiçbir zaman yüreğimde yaşayan seni yitirmedim… Sen bundan habersiz, belki unutabilme umuduyla her güne daha bensiz gözlerini açtın… Başka başka insanlar, başka başka kollarla…

Baktığım her yerde, tanıdığım her kişide seni aradım. Ama yoktu; yoktu beni seni gibi anlayan… Kimse bakamadı bana senin baktığın gibi, kimse belime senin gibi sarılmadı. Kimse beni senin kadar anlamadı, gözünden sakınmadı…

Şimdi sen, bu yazdıklarımdan ve belki de yalnız senin için atan yüreğimden habersiz, çaresizlikler içinde gidip gelmektesin… Başka yollarda, başka kollarda…

En zoru da ne biliyor musun? Bir gün olsun beni öpmeye kıyamayan dudakların, belki de hiç sevemeyeceğin birinin dudaklarına dokunması… Hiçbir zaman bensiz olamayan o ellerin başka elleri tutması, bana denizlerin sonsuzluğunu; sonsuz mutluluğu, sevgiyi gösteren o gözlerin başka gözlere bakması, başkalarında hep beni araması… Hiçbir zaman bensiz mutlu olamayacağını bilmesine rağmen, o yüreğin benim için acıya katlanması…

Biz seninle çok mutluyduk ve senin dediğin gibi mutluluğu en çok hak eden ikimizdik… Ama kaderde birbirimiz için ayrılığa katlanmak da varmış… Senin istediğin gibi ben de her zaman mutlu olduğunu bilmek istiyorum. Umarım bir gün karşına seni benden daha fazla mutlu edecek bir insan çıkar… Hatta beni unutturacak… Her ne kadar kendini bana layık görmesen de biz birbirimizi çok fazla hak ediyorduk. Ama söylenecek bir söz yok artık, sen nasıl istiyorsan öyle olsun gözümün bebeği… Ben alışırım birgün elbet yokluğuna, önemli olan senin çok mutlu olman… Geçmişindeki kötülükleri unutman ve seveceğin birini bulman… Sen mutlu ol, ben yaşarım sen olmadan…

Şunu unutma ki Birtanesi, sen şu an bakmaya doyamadığın o gözlerdeki hüzün dolu gözyaşlarından habersiz unutmaya çalışmaktasın beni… Biliyorum birtanem bizim için en doğru olanı bu, ama şunu bil ki yüreğimdeki yerin her zaman başkalarından farklı olacak… Bu dünyada olmasa dahi Allah bizi birgün tekrar birleştirecek.. Ve sevmenin ne demek olduğunu herkese göstereceğiz… Bu sana yazılan son sözler, senin için akan son kanlı gözyaşları… SEN BİLMESEN DE BEN DE SENİ SEVDİM…
Bazen insanlar sevmekten bile yorgun düşer.
Ama bu öyle tatlı bir yorgunluktur ki; yaptığın ve yapacağın şey tekrar tekrar sevmektir.