Amatör rock grupları Rockİstanbul'da...

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Amatör rock grupları Rockİstanbul'da...

Mesaj gönderen Alamut »

Resim19 - 21 Haziran tarihleri arasında Kilyos Solar Beach’de gerçekleştirilecek olan RockIstanbul’04 Festivali’nde amatör rock grupları da kendilerini gösterme fırsatı yakalayacaklar.
RockIstanbul’04 Festivali, dünyanın en ünlü gruplarını müzikseverlere sunmanın dışında, kendi müziğini yapan, ancak henüz tanınmayan amatörlere de şans tanıyor. RockIstanbul’un 1. sahnesi, üç gün boyunca amatör gruplara ayrılacak.

Festivalde kendi parçalarını çalmak isteyenlerin, RockIstanbul posta kutusuna 3 - 21 Mayıs tarihleri arasında ulaştırdığı tüm demo CD kayıtları dinlenip, festival ekibi tarafından oylandı. Seçilen gruplar, kendilerine ayrılan saatlerde ve sahnede, binlerce müziksevere performanslarını sunacaklar.
Rock severlerin, ünlü ustaların ve organizatörlerin birarada bulunacağı Rockistan arenasında, amatör gruplar kendi müziklerini tanıtma olanağı bulacaklar.
RockIstanbul’04’te sahneye çıkarılacak amatör gruplar şöyle sıralanıyor:

1.SAHNE GRUPLARI
Alt, Catafalque, Disenchant, Gevende, Playground, PickPocket, Pop Corn, R.U.J., Tatufly, The Domination

B SAHNESİ GRUPLARI
20 Haziran 2004
Acayip (St. Joseph), Anveif (Bahçeşehir Koleji), Az (St. Joseph), Egofugal (St. Michel), Mandal (St. Michel), Moral (Alman Lisesi), Pin-up (St. Michel), Horizon (İstanbul Lisesi), Caution (İstanbul Lisesi)

21 Haziran 2004
Art Of Progress (Bahçeşehir Koleji), Benihana (İstanbul Lisesi), Bridge (Robert Koleji), Cak (Robert Koleji), Cogito (St. Michel), Mecaz (Alman Lisesi), Online (Avusturya Lisesi), Purgatoy (Bahçeşehir Koleji), Sentez (Bahçeşehir Koleji), Sorgespel (Alman Lisesi), Vişneli Tekke (Koç Lisesi), Whisper (İstanbul Lisesi)

Kaynak: ntvmsnbc
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Anathema ve Faithless şüphesiz festivalin flaş isimleri fakat bence en önemli enstantene Müslüm Gürses'in Rockİstanbul Özel Performansı olacağı şimdiden kesin :)
Kullanıcı avatarı
Nefret
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Konum: At izi it izine karıştı mı bende anında araziye karışırım
İletişim:

Mesaj gönderen Nefret »

neden 26si ve sonrasinda degil hay bole sansa ben
Emek verildikçe,özlemi çekildikçe ve de hasreti çekildikçe büyüyen birşeydir aşk.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

ÖSS'nin olduğu haftaya denk getirmişler sınavdan çıkan oraya hücum etcek :)
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Güzel icraat:)

Keske ben de oralarda bunu görebilse idim.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Müslüm Gürses'i merak ettim şimdi. Fanatikleri rock müzik yaparken jiletlemesin kendilerini. Ben gitmek çok istiyorum ama gidemem herhalde. :cry:
enjoy the silence..