kahretsin yine oldu :)

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

kahretsin yine oldu :)

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

ben aşık oldum galiba.hem de hiç olmamam gereken birine.bunu ona asla itiraf etmemeliyim.bu heyecanı yaşayıp bitirmek istemiyorum çünki.olur ki beni reddederse de bunu hazmedemem zaten.platonikte olsa uzun soluklu bir aşk yaşamak istiyorum.ne zaman ayrılacağız, acaba beni aldatır mı, acaba beni onu sevdiğim kadar seviyor mu gibi hesaplamalar yapmadan, karşılıksızca sevmek istiyorum.ta ki gittiği yere kadar.ama mümkün olduğunca uzun sürmeli.çünki baya zamandır beni heyecanlandıran kimse olmamıştı.yanındayken kalbim hızlı hızlı atıyor, kafam allak bullak oluyor, konuşurken söyleyeceklerimi birbirine karıştırıp, saçmalamaya başlıyordum sanki, ufak bir kız çocuğu gibi çekingen tavırlar sergiliyordum.insan bu durumlarda çok komik duruma düşüyor biliyorum.sürekli pot kırıyormuşum gibi hissediyordum.sanki alnımda "senden felaket bir şekilde hoşlanıyorum" yazıyormuş gibi karşılaşmaya veya gözlerinin içine bakmaya korkuyordum adeta :) kendimi garip hissettim ama yinede çok hoş bir duyguydu.son ilişkimden sonra iyice duygularımın dejenere olduğunu ve bir daha hiç kimseye karşı kolay kolay birşey hissedemeyeceğimi düşünüyordum.ama yaşadığım bu son olay beni çok umutlandırdı.kalbimin bir köşesinde koruyabildiğim, incinmemiş duygularım kalmış demekki........
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen miragese »

bu duygu herkes için olası bir duygu.her an herkes birinden hoşlanabilir yada bir tarafa kayabilir.bu tamamen insanın içindeki açlıkla alakalı bişey.bişeylerle yada birisiyle uğraşan birisi başka biriyle ilgilenemez.''uğraşamam''deyip geçer içgüdüsel olarak..
AYNADAN BİR MASKE OLSA,KİME TAKIP KENDİNE BAKMAK İSTERDİN..?
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

miragese yazdı:bu duygu herkes için olası bir duygu.her an herkes birinden hoşlanabilir yada bir tarafa kayabilir.bu tamamen insanın içindeki açlıkla alakalı bişey.bişeylerle yada birisiyle uğraşan birisi başka biriyle ilgilenemez.''uğraşamam''deyip geçer içgüdüsel olarak..

değerli arkadaşım yazdıklarıma getirdiğin yorumlara bir karşılık verebilmeyi çok
isterdim ama malesef yazdıklarını anladığımı söyleyemeyeceğim.bence biraz kendini zorlarsan.düşündüklerini daha güzel ifade edebileceğine inanıyorum.ayrıca ben senin benim yazdıklarım hakkında yorum yapabilecek durumda olduğunu da sanmıyorum.bir insanı tanımadan veya yeterli yaş+ hayat tecrübesi+ eğitim olmadan bence kimse kimsenin hayatı veya yaşadıkları hakında genellemeler yapamaz.bana yorumlarını neye dayanarak yaptığını belirtirsen çok memnun olurum.saygılarımla.....
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

offf dünyadaki en kötü şey lerden biride platonik aşk olayı.
bende lisede birine aşık olmuştum ama sanırım ben şanslıydım ve o platonik aşk iki taraflı olmuştu.
ama cidden çok zor bi durum,sadce sakin olmaya çalışmalısın onun yanında başşka şeylerle ilgilenmeye çalış ama gözün hep onun üzerinde olsun.
hem hep böyle yaşayamazsın mutlaka bi şekilde bunu anlamasını sağla en azından ufacık bir işaret ver ve tepkisini ölçmelisin.ve ona göre tavır almalısın.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

iyi de güzelim bu benim seçimim.yani platonik olması.... her birlikteliğin bence bir sonu vardır.ama yaşanmamış bir aşk bitemezde.bunun gibi bir şey işte.bu aşk, ben isteyene kadar bitmesin istiyorum.o yüzden de ipleri sadece kendi elime alıyorum.ona duyduğum aşkı ne alevlendirmesi için, ne de söndürmesi için bir şans veremem.risk almayı istemiyorum.risk alamayan kişi asla kazanamaz derler.doğru bir söz.ama kaybetmekte var.bununla yüzleşemem....
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

eğer tek kişilik bir his söz konusuysa buna AŞK denmez.
çünkü onunla beraber değilsin o bunu bilmyor nasıl bir aşk olur böyle?
ama yineden senin tercihin bi süre sonra zaten buda sana yetmeyecek ve sen kendin dayanamayıp gidip söyleyeceksin.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

bu platonik aşkının bitmesini istediğin zaman mı gidip itraf edeceksin _KARANLIK_?öyle birşey yok bence.bir aşkın bitip bitmeyeceğini denemeden bilemezsin.bu yersiz korkunun sebebini anlamıyorum.kendine güvenmiyorsun herhalde...
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

sevgili fat.emin ol ki aşkın ne olup ne olmadığını senden daha iyi biliyorum.dayanamayıp söylemek gibi şeyler zayıflıktır.birçok ilişki yaşadıktan sonra duygularını dizginlemeyi öğreniyor insan.belki ilerde ne demek istediğmi anlarsın.ama duygusal zaafiyetleri uğruna hiç edecek bir benlik taşımamalı insan.....
En son _KARANLIK_ tarafından 20-07-2006 19:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

aslında senin düştüğün bu durum biz erkekler için de geçerli.ama şöyle bişey söyliyeym,erkekler kızlar kadar küçük düşmüyor yada aşağılanmıyor bu konuda.sana katılıyorum,endişelenmende haklısın galiba..
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

miragese yazdı:bu platonik aşkının bitmesini istediğin zaman mı gidip itraf edeceksin _KARANLIK_?öyle birşey yok bence.bir aşkın bitip bitmeyeceğini denemeden bilemezsin.bu yersiz korkunun sebebini anlamıyorum.kendine güvenmiyorsun herhalde...

tam senden beklenilenilebilecek bir bakış açısıyla yaklaştın yine konuya :lol: insanın, hayatının her hangi bir döneminde, her hangi bir konuda kaybetmekten korkmasına neden olan şey her zaman özgüven zayıflığı değildir.insan bazen adım atmak istemez.çünki kendi doğru olsa bile karşısındaki yanlış olabilir.hele ki böyle bir zamanda insanlara güvenmek bu kadar zorken.birini hayatınıza öylece alıp, duygu denilen en hassas parçanızı nasıl birinin ellerine teslim edip, ne olursa olur kader deyip kendinizi riske atmayı nasıl mantıklı birşeymiş gibi görebilirsiniz ben anlamıyorum.bence çok çocukça düşünüyorsunuz.veya yeterince kendinizi ciddiye almıyorsunuz.dedim ya tecrübe lazım.anlamanız zaman alacak.neyse hadi şimdi güle güle.o engin görüşlerinizi de kendi hayatınıza saklayın 8-)