kahretsin yine oldu :)

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

bence bir den çok kişiyi idare etme ye çalışana büyük bit kalp taşıyor denemez aksine kalbi okadar baya demekki birden çok kızı idare etmeye çalışıyor.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

konuyu bilmiyorum ama bu söylediklerin doğru genelde biçok kişiyi idare etmeye çalışanlar gerçekten sevmeyi bilmeyenlerdir ve kendini kandıranlardır yani aslında başkalrını kandırıymuş gibi görünür ama tam tersidir
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

sevgin yoksun insanlardır tabiki usamam.
varmı ya öyle bşy aunı anda 3-4 kişiyi idare etmek...
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
gewezegs
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen gewezegs »

Çok Saçma Tekini İdare Etmek Zor Zaten.
[url=http://imageshack.us][img]http://img297.imageshack.us/img297/4881/galatasarayim9li8sm8kzflx4.gif[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

hay allahım yarabbim yaa.... birileri yine sadece kendi fikrini belirtmek yerine.benim kelimelerim üzerimden yorum yapmaya başlamış.... değerli arkadaşım; yorumuna kattığın kelimelerimin asıl manasının, o kişiyi düşündürmek olduğunu anlayamamış ve gerçek sanıp yorum yapmışsın.bravo yani......... neyse yine kimseyle tartışmak niyetinde değilim.zaten burası da "bir kalbe kaç kişi sığar" topiği değil.ben bir kişiye aşığım.ve ona olan duygularım platonikte olsa gün geçtikçe kalbimde büyüyor.müthiş bir duygu bu.yaşanılmayan şeylerin heyecanını yaşıyormuşcasına hissetmeye çalışmak, birebir yaşamaktan çok daha eğlenceli geliyor bana.o yanımda değil.ama bazen hayallerimde, bazense rüyalarımda.kafamın içinde, kalbimde ve vücuduma pompalanan kanın her zerresinde bir parça o var.ve ben bundan şu an çok memnunum.......
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Karanlık zor anlaşılır senle valla :) platonik daha uygun bencede :)
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

ComiC yazdı:Karanlık zor anlaşılır senle valla :) platonik daha uygun bencede :)
sağol canım, iltifat ediyorsun 8-)
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
Usamam
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Usamam »

_KARANLIK_ yazdı:hay allahım yarabbim yaa.... birileri yine sadece kendi fikrini belirtmek yerine.benim kelimelerim üzerimden yorum yapmaya başlamış.... değerli arkadaşım; yorumuna kattığın kelimelerimin asıl manasının, o kişiyi düşündürmek olduğunu anlayamamış ve gerçek sanıp yorum yapmışsın.bravo yani......... neyse yine kimseyle tartışmak niyetinde değilim.zaten burası da "bir kalbe kaç kişi sığar" topiği değil.ben bir kişiye aşığım.ve ona olan duygularım platonikte olsa gün geçtikçe kalbimde büyüyor.müthiş bir duygu bu.yaşanılmayan şeylerin heyecanını yaşıyormuşcasına hissetmeye çalışmak, birebir yaşamaktan çok daha eğlenceli geliyor bana.o yanımda değil.ama bazen hayallerimde, bazense rüyalarımda.kafamın içinde, kalbimde ve vücuduma pompalanan kanın her zerresinde bir parça o var.ve ben bundan şu an çok memnunum.......
abi kusura bakma ben belirttim zaten daha önceki sayfaları okumadım die... bu platonik acayip bişey ya.bence en büyük sevgi platonik olanlardır.çünkü hayal gibi oluyor ve istediğin gibi yaşıyosun bi nevi ama açılınca bazen okadar da güzel olmuyor.yani kırgınlıklar kavgalar(ne kadar tuz biber olsada) bişiler ters geidiyor ve en sonunda bitiyor ama platonik sevgi öyle değil sanırım.
HAYATTA HİÇBİR ŞEYİM
AZ OLMADI SENİN KADAR
VE HİÇBİR ŞEYİ ÖZLEMEDİM
SENİ ÖZLEDİĞİM KADAR
SENDE BAŞINI ALIP GİTME NE OLUR
Kullanıcı avatarı
chack
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen chack »

Bence platonik sevgiler mi diyim aşklar mı diyim (isteyen istediğini alsın ) daha çabuk bitebiliyor( bu kişiden kişiye göre değişir ama aşada yazacım bikaç örneğe göre ben genelleme sözcükleri kullanacağım). Şimdi platonik aşk neden yaşarsın. Birinci neden ki benim favorim karşılık alamayacağımı düşündüğüm için. Bu yüzden bir karşılık beklemediğin için onun hareketleri hernekadar beynimiz karşılık beklemesekde içimizde ki bazı duygularki biz buna kalp diyoruz bekleyebiliyor. İşte bu durumda karşındakine beklentilerini sunamadığın için bir kırıklık cereyan edebiliyor ki bu ondan soğumana veya daha da bağlanmana sebebiyet verebiliyor. İkinci neden onu hernekadar iyi bir gözlemci olarak gözlemlesen de çoğu kusru ( sana göre bişi ör: bazen bir oje bazen saç rengi) karşına aniden çıkınca seni ona karşı soğutuyor. Bir yaptırım söz konusu olmadığından ondan soğuyabiliyorsun (bikaç defa başıma geldi). Üçüncü olarak sevgilisi varsa (ki genelde böyle birşey sözkonusu olabiliyor) kıskanabiliyorsun onu ondan. Elinden birşey gelmediği içinden sineye çekiyorsun ve gene soğuyabiliyorsun (bir defa başıma geldi). Dördüncü olarak arkadaşlarına veya çevresine veya ailesine karşı bir soğukluğun meydana geldiği durumlar oluyor (başıma hiç gelmedi :D ) buda onu benden soğutabilir. Ama sevgilin olduğunu varsayarsak bu kişinin bunları en baştan bilebilme şansına sahipsin. Elbetteki karşılıklı bir ilişkininde kendine göre soğutucuları vardır ama onları sonra yazarım. ( bu arada Platonik Aşk Doktoru kesildim kusruma bakmayım. Yaram derin bu konuda da )
[url=http://www.turkiyeforum.com/ogrenci-evi-bekar-evi-vp267526.html#267526][img]http://www.ogrencievi.org/images/logo.jpg[/img][/url]
[url=http://www.turkiyeforum.com/delinin-kuyusu-vt18335.html]Delinin Kuyusuna Gider[/url]
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

_KARANLIK_ yazdı:hay allahım yarabbim yaa.... birileri yine sadece kendi fikrini belirtmek yerine.benim kelimelerim üzerimden yorum yapmaya başlamış.... değerli arkadaşım; yorumuna kattığın kelimelerimin asıl manasının, o kişiyi düşündürmek olduğunu anlayamamış ve gerçek sanıp yorum yapmışsın.bravo yani......... neyse yine kimseyle tartışmak niyetinde değilim.zaten burası da "bir kalbe kaç kişi sığar" topiği değil.ben bir kişiye aşığım.ve ona olan duygularım platonikte olsa gün geçtikçe kalbimde büyüyor.müthiş bir duygu bu.yaşanılmayan şeylerin heyecanını yaşıyormuşcasına hissetmeye çalışmak, birebir yaşamaktan çok daha eğlenceli geliyor bana.o yanımda değil.ama bazen hayallerimde, bazense rüyalarımda.kafamın içinde, kalbimde ve vücuduma pompalanan kanın her zerresinde bir parça o var.ve ben bundan şu an çok memnunum.......
ilk olarak lafım sana değildi bir kalpte bir çok aşkı yaşatacağını düşünen kişiye idi...
sonra amanya harbiden seni anlamak zor sana bşy demiyoruzki valla artık platonik aşkınada saygı duyduğumu söylemekten yoruldum.
herneyse bu arada aşk doktoruna sevgiler...
[/b][/glow][/size]