kahretsin yine oldu :)

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

evetya dün ortam baya gergindi....
ama yinede kimse kimseye küsmesin....
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
siradan55
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen siradan55 »

iyi de güzelim bu benim seçimim.yani platonik olması.... her birlikteliğin bence bir sonu vardır.ama yaşanmamış bir aşk bitemezde.bunun gibi bir şey işte.bu aşk, ben isteyene kadar bitmesin istiyorum.o yüzden de ipleri sadece kendi elime alıyorum.ona duyduğum aşkı ne alevlendirmesi için, ne de söndürmesi için bir şans veremem.risk almayı istemiyorum.risk alamayan kişi asla kazanamaz derler.doğru bir söz.ama kaybetmekte var.bununla yüzleşemem....
Sevgili karanlık yazdıklarının ilk bölümüne yani yaşanmayan aşkın bitmeyeceği kısmına tüm kalbimle katılıyorum. Ama bu durumda sen sadece acı çeken taraf olarak kalacaksın demektir. Tabii bu da tercihtir ve saygı duyarım. Ama kontrolün sende olduğunu da zannetmiyorum. Ne diyeyim sana bol şanslar.
Kullanıcı avatarı
chack
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen chack »

Arkadaşlar bu topiği yeni farkettim ve burda bişeyler eksikti. Bu eksiklik ben diyerek bir ukalalık yapıyorum. Karanlık'ın yaşadıklarını anlayabiliyorum.( Başlık hakkında bişeler yazmaya çalışıacağım) Ben geçtiğimiz 5 sene boyunca karşılıklı bir aşk yaşamadım. Yaşadığım aşkların hepsi kendimce birer hikayeydi. Bunu bazen cesaretsizlikten bazen red edilme duygusundan yaptım. Ama genelde sonucunu bildiğim için sesimi çıkarmadım ve mektuplarımı kendime yazdım hep. En son yaşadığım his ( bizler buna platonik aşk diyoruz) ne cesaretsizliğimden nede kaybetme duygusundan dolayı bitene kadar böyle kaldı. Ben artık hasta oldum bu konuda o ayrı bir mevzu ama hayat böyle daha güzel. Beklemek zevk veriyor bana onunda bana karşı bir duygu beslemesini beklemek ve bunu kendiliğinden bana söylemesini beklemek. Birazz karıştırdım ama zaten ben hep karıştırım. Hayatı hep karıştırırım bir cevher bulma ümidiyle. Bak bu seferde saptırdım ... Ya arkadaşlar benim yorumlarımı dikkate almayın ben deliyim işte.. Kendi kendime aşık olurum kendi kendime yazarım çizerim ağlarım... Gezerim nargile içerim sigara içerim vs vs ...
Benim dostum ben bu dünyada
Neyleyeyim seni sensiz şu hayatta
. ... .. .der başka bişi demem...
[url=http://www.turkiyeforum.com/ogrenci-evi-bekar-evi-vp267526.html#267526][img]http://www.ogrencievi.org/images/logo.jpg[/img][/url]
[url=http://www.turkiyeforum.com/delinin-kuyusu-vt18335.html]Delinin Kuyusuna Gider[/url]
Kullanıcı avatarı
Queen_Witch
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Queen_Witch »

chack arkadaşım oke şimdi anlayabiliorum ama karanlık arkadaşımız olayı böyle açıklamadı ve hemen tepki verdi. beni aydınlattığın için saol :)
Deryaya Yol Bulmaya Kudretin Varken Neden Çiğ Tanesi Peşindesin?
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

chack yazdı:Arkadaşlar bu topiği yeni farkettim ve burda bişeyler eksikti. Bu eksiklik ben diyerek bir ukalalık yapıyorum. Karanlık'ın yaşadıklarını anlayabiliyorum.( Başlık hakkında bişeler yazmaya çalışıacağım) Ben geçtiğimiz 5 sene boyunca karşılıklı bir aşk yaşamadım. Yaşadığım aşkların hepsi kendimce birer hikayeydi. Bunu bazen cesaretsizlikten bazen red edilme duygusundan yaptım. Ama genelde sonucunu bildiğim için sesimi çıkarmadım ve mektuplarımı kendime yazdım hep. En son yaşadığım his ( bizler buna platonik aşk diyoruz) ne cesaretsizliğimden nede kaybetme duygusundan dolayı bitene kadar böyle kaldı. Ben artık hasta oldum bu konuda o ayrı bir mevzu ama hayat böyle daha güzel. Beklemek zevk veriyor bana onunda bana karşı bir duygu beslemesini beklemek ve bunu kendiliğinden bana söylemesini beklemek. Birazz karıştırdım ama zaten ben hep karıştırım. Hayatı hep karıştırırım bir cevher bulma ümidiyle. Bak bu seferde saptırdım ... Ya arkadaşlar benim yorumlarımı dikkate almayın ben deliyim işte.. Kendi kendime aşık olurum kendi kendime yazarım çizerim ağlarım... Gezerim nargile içerim sigara içerim vs vs ...
Benim dostum ben bu dünyada
Neyleyeyim seni sensiz şu hayatta
. ... .. .der başka bişi demem...

slm arkadaşım.sende bazıları gibi yaşça küçük bir arkadaşımsın.ama seni onlardan ayıran büyük özellikler var.yaşamışsın bazı şeyleri tecrübe etmişsin.bu yüzden anlıyorsun ve yorum yapabiliyorsun.her zaman "tecrübe... tecrübe..." diyordum ya boşa demiyordum.diğerleri gibi açıklama yapmadığıma (ki ben kendimi gayet güzel ifade ettim.tabi anlayana) dair bahaneler uydurmamışsın.anlayan anlayabiliyormuş demekki.kendi anlayışsızlıklarını bahanelerin arkasına gizleyen kişilerin, anlama kabiliyetleriyle ilgili biraz oturup düşünmelerini ve boşuna vızırdayacaklarına kendilerini bu durumdan kurtaracak çözümler bulmalarını tavsiye ederim.ama yazdıklarıyla beni çok güldürüyor.isterse devam edebilir :lol: bu arada bütün arkadaşlara sevgi ve saygılar.kimseye küstüğüm filan yok.tüm yorumlar için teşekkürler 8-)
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

siradan55 yazdı:iyi de güzelim bu benim seçimim.yani platonik olması.... her birlikteliğin bence bir sonu vardır.ama yaşanmamış bir aşk bitemezde.bunun gibi bir şey işte.bu aşk, ben isteyene kadar bitmesin istiyorum.o yüzden de ipleri sadece kendi elime alıyorum.ona duyduğum aşkı ne alevlendirmesi için, ne de söndürmesi için bir şans veremem.risk almayı istemiyorum.risk alamayan kişi asla kazanamaz derler.doğru bir söz.ama kaybetmekte var.bununla yüzleşemem....
Sevgili karanlık yazdıklarının ilk bölümüne yani yaşanmayan aşkın bitmeyeceği kısmına tüm kalbimle katılıyorum. Ama bu durumda sen sadece acı çeken taraf olarak kalacaksın demektir. Tabii bu da tercihtir ve saygı duyarım. Ama kontrolün sende olduğunu da zannetmiyorum. Ne diyeyim sana bol şanslar.
acı çekmiyorum.tam tersine çok mutluyum.kontrol konusuna gelince, bende olduğunu düşünüyorum.ama neden öyle olmadığını açıklarsan ikna olabilirim.belki sen haklısındır.yorumlarını bekliyorum........
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
chack
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen chack »

Hani ben yaşadıklarımdan bir estantene sunmak istiyorum. Birine karşı platonik bir aşk beslediğimde ona karşı soğumam veya bu aşkın bitmesi iki türlü nedenden kaynaklanıyor. Birincisi aşık olduğum kişinin yapyığı ve benim benimsemediğim bazı hareketlerin ona karşı beni soğutmasıdır ki genel de hep bu olmuştur. İkincisi yeni bir aşk... Bir insan birine aşıkkken nasıl birine daha aşık olabiliyor demeyin. İnanın ben aynı anda 3 kişiye aşık olduğumu biliyorum. Bunu aşk diye tanımlayabilmek çok güç ve gülünç ama napim tüm işaretler bunu gösteriyor. Benimle küçük de olsa bir kelam etse elim elime dolanıyor ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Sürekli aklımda ONLAR var. Bu cümleyi yanlış anlamayın lütfen. Hani arap yarım adasındaki gibi 3üylede evlenebilme şansım olsa o anda tereddütsüz kabul edebilir. Zaten bu sentromu yaşarken düşünerek hareket etmiyorum. Derste onlara bakmaktan dersi dinleyemiyor okula gitmemin ve derse girmemin tek amaçları oluveriyorlar. ( Geneye konuyu saptırdım galiba özür diliyorum)
[url=http://www.turkiyeforum.com/ogrenci-evi-bekar-evi-vp267526.html#267526][img]http://www.ogrencievi.org/images/logo.jpg[/img][/url]
[url=http://www.turkiyeforum.com/delinin-kuyusu-vt18335.html]Delinin Kuyusuna Gider[/url]
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

:D senin harem kurmana az kalmış.aman dikkat et.üçüyle birlikte uğraşmak kolay olmaz.ama işin güzel tarafı seni okula çekiyor olmaları.hadi hayırlısı 8-)
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Ya benim bir kız arkadaşım öyleydi beni seviyordur ondan hoşlanıyordu, bunu aşıkta vs vs.. Bence dengesizlik yani bir kişi aynı anda nasıl birden fazla kişiyi devebilir anlamıyorum. Yani tek olur bende.
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

bu tip insanları anlamak çok zor.ben bir kişiyi bile hayatıma, kalbime sığdıramazken... bu tip şeyler ilişkilerin ciddiyetini kavrayamamaktan kaynaklanıyor olabilir.çünki bir kişiyi bile dolu dolu yaşamak, kişinin çok fazla zaman ve emek harcamasını gerektiriyorken; birden fazla kişiyi aklım almıyor.ama saygı duyuyorum.heralde benimkinden büyük bir kalp taşıyor olmalılar :)