kahretsin yine oldu :)

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

:) beğendin mi analizimi?
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

Yaşama dair genel kabul görecek doğrular içeriyor , güzeldi :)
Çağların bilgeliğini ara , ancak dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak.
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

senin onayından geçtiyse tamamdır zaten :D iyi bak kendine ben çıkıyorum.iyi geceler....
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

Asla, ben haddimi birim, özgün eserler karşısında sadece takdir hakkımız var :)
Çağların bilgeliğini ara , ancak dünyaya bir çocuğun gözleriyle bak.
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

2 kere okudum fazlasıyla yoğun bşyler var....
beni aşıyor bu durumda saygılar diyorum.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

FaT yazdı:2 kere okudum fazlasıyla yoğun bşyler var....
beni aşıyor bu durumda saygılar diyorum.

teşekkür ederim....
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

bu aralar pek düşünmüyordum onu.aklıma çok nadir geliyordu.biraz daha böyle devam etse unuturum diyordum.dün gece bir rüya gördüm.birşeyden korkmuş kaçıyordum.ne olduğunu bilmiyorum ama ordan koşarak uzaklaşıyordum.sonra kendimi korumak için bir yere sığındım."O" oradaydı.her zamanki soğukkanlı ve sevecen ifadesiyle bana bakıyordu.sonra tebessüm etti "ne oldu" dedi.bende heyecanlı bir şekilde ne kadar korktuğumu anlattım.hala çok sakindi.birşeyler söyledi.ama sakinleşmediğimi farkettiği için yanıma gelip, usulca sarıldı bana.çok şaşırdım.gözlerine bakakaldım.oysa hala tebessüm ediyordu.o aşkıma aşk katan tebessüm yine karşımdaydı.o gülüşü yakından izlemek ayrı bir zevkti; rüyada olsam bile.sonra yüzümü öpmeye başladı.yüzümün her bir santimini öyle şefkatli, öyle sevgi dolu öpüyordu ki.sonra uyandım ama öyle gerçekci bir rüyaydı ki.sanki uyandıktan sonraki bir iki dakika dudaklarının sıcaklığını sanki hala yüzümde hissediyordum... bu rüyadan sonra bütün gün aklımdan çıkmadı o.bir ara resmine baktım.keşke yanımda olabilse diye düşündüm. ama sonra vazgeçtim.yanımda olsa hayallerimide, rüyalarımı da yalancı çıkaracığını biliyordum çünki.....
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

bir yanda; çok kibar, yakışıklı, zeki, bana değer veren, her fırsatta birlikte olmamızın ne kadar hoş olabileceğini anlatmaya çalışan biri.... diğer tarafdaysa; ben onun soluduğu havanın tiryakisi olmaya gönüllüyken; onun için varolmamın bile belkide hiçbir anlam taşımadığı, iç dünyamdaki bütün olan bitenden bihaber olan platonik aşkım..... ne olacak bilmiyorum.aklım çok karışık.....
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

_KARANLIK_ yazdı:bir yanda; çok kibar, yakışıklı, zeki, bana değer veren, her fırsatta birlikte olmamızın ne kadar hoş olabileceğini anlatmaya çalışan biri.... diğer tarafdaysa; ben onun soluduğu havanın tiryakisi olmaya gönüllüyken; onun için varolmamın bile belkide hiçbir anlam taşımadığı, iç dünyamdaki bütün olan bitenden bihaber olan platonik aşkım..... ne olacak bilmiyorum.aklım çok karışık.....
kalbinin sesini dinle ama MANTIĞININ ışığında.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

artık ikisini de istemiyorum.....

ne birileri tarafından beğenildiğimi, istenildiğimi bilmek; ne de platonik bir aşkı içimde yaşatmaya çalışmak hiçbiri zevk vermiyor bana....

bu aşk ben istediğimde bitecek diyordum ve artık bitmesini istiyorum.tabiki bir süre daha onu hatırladığımda, ona benzeyen birini gördüğümde ve o şarkıyı her duyduğumda aynı heyecanı bir nebzede olsa hissedeceğim.ama şu an can çekişen özlemim ve hislerimin son nefesini verişi çok zaman almayacaktır.buna eminim..

diğer kişiye gelince onu da istemememe rağmen; seven bir insanın iç dünyasının hassasiyetini çok iyi bildiğimden dolayı duyarsızca davranamıyorum.ona verebileceğim hiçbirşey yok gibi görünmekle beraber; yinede benden istediği tek şansı ondan esirgemeyeceğim.o bunu hakedecek hisler taşıyor çünki.ve ben bu hislere saygı duyuyorum......

kalbimde yaşattığım kişiye, orda varlığını sürdürebilmesi için, kendi kendime ürettiğim türlü bahanelerle, defalarca şans vermek yerine; aklındaki ve kalbindeki nedenlerle benim için mücadele eden kişiye bir şans vermek çok daha mantıklı olacak.....