Kadınların Öğrenmesi Gerekenler

Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Kadınların Öğrenmesi Gerekenler

Mesaj gönderen keops »

1. Alış veriş yapmadan hayatta kalma yöntemleri

2. Hamamböceği bir insanı yutabilir mi?

3. Karar verme teknikleri. Ne giyeceğine karar verme üzerine uygulama...

4. Direksiyonu hiç döndürmeden ileri gidip, tekrar geri geldiğinde araba bıkıp usanıp da park eder mi?

5. Telefonda kısa konuşma teknikleri...

6.12 çift ayakkabı ile hayatta kalma yöntemleri

7.Paket paket diyet bisküvi yiyerek neden kilo verilmez?

9.Ocakta bırakılan tencerenin neden dibi tutar?

10.Dünle yiyilen hamburgerlerin yanında içilen Cola'nın Diet olup olmaması neden önemli değildir?

11. Final maçının oynandığı saate beşinci tekrar oynayan diziyi seyretmek birşey kaybettirir mi?

12. Kredi kartı ile satın alma ile bedava alma arasındaki farklar

13.Hiçbir zaman giyilemiyecek bir pantolonu indirimde yarı fiyatina almakla kim kar eder?

*Alıntıdır
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]
Kullanıcı avatarı
rüya
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen rüya »

koptum ya ama şunu unutma tüm bayanlar aynı degil kardeş bazı erkeklerinde bunları ögrenmesi gerek
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

komik şeyler ama hepsinin doğruluk payı varmı tartışılır.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen miragese »

tespitler son derece doğru bence..ama tabi kaideler istisnalarla bozulmuyor..
AYNADAN BİR MASKE OLSA,KİME TAKIP KENDİNE BAKMAK İSTERDİN..?
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Re: Kadınların Öğrenmesi Gerekenler

Mesaj gönderen FaT »

keops yazdı:1. Alış veriş yapmadan hayatta kalma yöntemleri

2. Hamamböceği bir insanı yutabilir mi?

3. Karar verme teknikleri. Ne giyeceğine karar verme üzerine uygulama...

4. Direksiyonu hiç döndürmeden ileri gidip, tekrar geri geldiğinde araba bıkıp usanıp da park eder mi?

5. Telefonda kısa konuşma teknikleri...

6.12 çift ayakkabı ile hayatta kalma yöntemleri

7.Paket paket diyet bisküvi yiyerek neden kilo verilmez?

9.Ocakta bırakılan tencerenin neden dibi tutar?

10.Dünle yiyilen hamburgerlerin yanında içilen Cola'nın Diet olup olmaması neden önemli değildir?

11. Final maçının oynandığı saate beşinci tekrar oynayan diziyi seyretmek birşey kaybettirir mi?

12. Kredi kartı ile satın alma ile bedava alma arasındaki farklar

13.Hiçbir zaman giyilemiyecek bir pantolonu indirimde yarı fiyatina almakla kim kar eder?

*Alıntıdır
1)çok basit alışveriş YAPTIRMAK.
2)bi hamam böceği bi insanı yutamz ama bir sürü hamam böceği ölübir insanı raharlılla yok edebilir.
3)bu çok önemli bir durumdur asla yorum yapılmaz.
4)bikere ileri-gidip geri geldiinde gene aynı yerdesindir.kendin park etme çabası içindesindir ama arabanın bi şuçu yok.
5)eşi gelip bayana yeni bir yüzük aldığını söylerse telefon en fazla 5s içinde kapanır.
6)eee her elbiseye farklı ayakkabı tabiki gerekli....
7)sanırım gereğiden fazla yenildiği için-her şeyin bi adabı vardır.
9)??????çok saçma bence ama bilmiyorum be yemek yapmayı bilmediğim için yorum yok.
10)çünkü kadın artık diyet koladan bıkmıştır o kolanın tadını çıkarmak istiyordur belkide.
11)niye belki kaçırdığı bi sahen var....ne yani 22 kişinin bi topun arkasından koşuşunumu izleyecekler....
12)yorum yok!
13)ne biliyon belki bi ara giyecek....ama indirim yinede cazip...
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

hepsi alın size mantıklı cevaplar.....daha ötesi yok bunun bayanların yaptıkları herşey için bi bildikleri vardır!
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

BAYANLAR İÇİN BÜYÜK FIRSAT, SÜRÜMDEN KAZANMAK İÇİN FİYATTAN DÜŞTÜK.

- SON KATILMA TARIHI YOK HER DAİM BÜTÜN KADINLARA AÇIKTIR-

ONEMLI NOT:

SINIFLARIN ICERIGI SON DERECE BASİT OLMASINA RAĞMEN KADINLAR İÇİN KARMASIK VE ZOR OLDUGUNDAN HER BIR SINIF İÇİN EN FAZLA İKİ KISI KABUL EDILEBILECEKTIR, YADA BİR Mİ OLSA?

DERS 1:

KONUŞMADAN NASIL OTURULUP, FİLM İZLENİR?

BU DERSTE ÖĞRENCİLERİMİZE; FİLM İZLENİRKEN, KONUNUN DAĞITILMAMASI FİLMDEKİ JÖNLE EŞİNİ AYNI KEFEYE KONYMAMASI,BU FİLMİ NEDEN İZLİYORUZ, YOKSA BİR ANLAMIMI VAR GİBİ TAKINTILARDAN KURTULUNUP FİLİMDEN ZEVK ALINMASI ÖĞRETİLECEKTİR.

(ADIM ADIM SLAYTLA ACIKLAMA)

DERS 2:

HERŞEYİN ALTINDA FARKLI ANLAM ARAMA:

BU DERSTE ÖĞRENCİLERİMİZE; "CANIM BU YEMEĞİN TUZUMU AZ" GİBİ YALIN VE TEK ANLAMI OLAN CÜMLELERİN ALTINDA YOKSA İLİŞKİMİZ KÖTÜYEMİ GİDİYOR, BANA MESAJ MI GÖNDERİYOR GİBİ ANLAMLAMLAR ARANMAMASI ÖĞRETİLECEKTİR.AYRICA ERKEKLERİN KADINLAR GİBİ KİNAYELİ DEĞİLDE DİREKT ANLAMLI KONUŞTUKLARI ANLATILACAKTIR.

(YUVARLAK MASA TARTISMASI.)

DERS 3:

PAZAR GÜNÜ EVİNDE İSTİRAHAT EDEN ERKEĞİ EVDEN KAÇIRMAMA,

BU DERSTE ÖĞRENCİLERİMİZE; MÜMKÜNSE BÜTÜN HAFTA YORULAN ERKEĞE KARIŞILMAMASI, TV İZLERKEN SÜPÜRGE AÇILMAMASI, ÖNÜNDEN GEÇİLMEMESİ KAVRAMLARININ HEM EŞİ HEMDE KENDİ SAĞLIĞI İÇİN BEYİNE OLABİLDİĞİNCE AŞILANACAKTIR.

(UYGULAMALI GÖSTERİM)

DERS 4:

DAVETLERE GEÇ KATILMAKTAN KURTULMA,

BU DERSTE ÖĞRENCİLERİMİZE; MÜMKÜN İSE (Kİ BU ZOR OLSADA ÖĞRENCİLERİMİZİ ZORLAYACAĞIZ) SAÇ, MAKYAJ, MANİKÜR, PEDİKÜR GİBİ İŞLEMLERİ AZALTMA, SÜRELERİNİ KISALTMA YADA EN AZINDA DAHA ERKEN SAATLERE ALMA ÖZELLİKLERİ AŞILANMAYA ÇALIŞILACAKTIR.

(RESIMLER VE GRAFIKLERLE ACIKLAMA.)

DERS 5:

ERKEĞİ KIYASLAMAYA ZORLAMAMA

BU DERSTE ÖĞRENCİLERİMİZE; KOCASINI, KENDİSİNİ BAŞKA KADINLARLA KIYASLAMAYA ZORLAMAMA,İLLAKİ ZORLANIRSA VEDE ERKEK BUNU İSTEMEDİĞİ HALDE CEVAPLARSA VERECEĞİNİ CEVAPTAN DOLAYI ONA TRİP YAPMAMA ÖZELLİKLERİ AŞILANMAYA ÇALIŞILACAKTIR.

DERS 6:

KONUŞMADAN ANLAŞILMAYA ÇALIŞMA İLLETİNDEN KURTULMA.

BU DERSTE KADINLARIMIZA ERKEKLERİMİZİNDE DÜNYALI OLDUKLARI HATIRLATILACAK VE KENDİLERİNDE BEYİN OKUMAYA YÖNELİK BİR ÖZELLİK OLMADIĞI ÖĞRETİLECEKTİR.KADINLARIMIZA BİR SORUNLARI VARSA BUNU ERKEK İLE KONUŞMALARI SIKI SIKI TEMBİHLENECEKTİR.BÖYLELİKLE ANLAMSIZ TRİP YAŞAMAKTAN ÖĞRENCİLERİMİZ KURTARILMAYA ÇALIŞILACAKTIR.

(ELEKTRO MANYETİK ALAN İLE ÖĞRETİM)

DERS 7:

ÖZEL GÜNLERE AİT DUYARLILIK SINIRLARINI DARALTMAK.

BU DERSİMİZDE DE EVLİLİK YILDÖNÜMÜ, DOĞUM GÜNLERİ GİBİ TEMEL GÜNLER DIŞINDA KALAN,İLK SİNEMAYA GİDİŞ YILDÖNÜMÜZ, İLK BULUŞMA AYDÖNÜMÜMÜZ, İLK OTOBÜSE BİNİŞ GÜN DÖNÜMÜMÜZ GİBİ HADDİNDE FAZLA OLAN DÖNÜM SAYISINI NORMAL HALİNE GERİ DÖNDÜRMEK.

(ACIK FORUM.)

DERS 8:

ÖZEL GÜNLERE AİT DUYARLILIK SINIRLARI DIŞINDAKİ GÜNLER ÇİÇEK ALMAYAN ERKEKLERİ NORMAL KARŞILAMAK.

KONU 7 ÇERÇEVESİNDE ÖĞRETİLEN, ANA ÖZEL GÜNLER DIŞINDAKİ GÜNLERİ DOĞAL OLARAK HATIRLAYAMAN VE BU SEBEBLE ÇİÇEK ALMAYAN ERKEKLERİ NORMAL KARŞILAMAK,

(GRAFIKLER VE SES KAYDIYLA ACIKLAMA.)

DERS 9:

ARABA KULLANMAK

BU DERS BİR SÜRÜCÜ KURSU DESTEĞİNDE, ÇOOOOOOOOOK SABIRLI VE EĞİTİMLİÖĞRETMENLER TARAFINDAN ÖĞRENCİLER İSTENİLEN SEVİYEYE GELENE KADAR BIKMADAN, YILMADAN, USANMADAN YAPILACAKTIR.

(DİKKAT BU KONU UZUN YILLAR SÜREBİLİR, SONU YOKTUR)

DERS 10:

ARAÇ AYNALARINI ANLAMINDA KULLANMA

BU TAMAMEN YUKARIDAKİ KONUDAN BAĞIMSIZ BİR KONU OLUP ARAÇ AYNALARININ MAKYAJ TAZELEME YERİ, YADA SAÇ DÜZELTME MASASI OLMADIĞINI ANLATMAK ÜZERE KURULUDUR.

(ARABA KULLANMA SIMULASYONU.)

DERS 11:

HAYAT DERSLERI: ANNE VE ES ARASINDAKI TEMEL FARKLARI ANLAMAYA YARDIMCI OLMA.

BU FARKLAR ÖĞRENCİLERİMİZE ISRARLA ANLATILACAKTIR. ERKEKLERİN ANNELERİNE GÖSTERDİKLERİ İLGİNİN KISKANILMAMASI SAĞLANILACAKTIR.ONLARADA BİR ANNE OLACAKLARI ASLA UNUTTURULMAYACAKTIR.

(SINIFTA CANLANDIRMA.)

DERS 12:

BİR KADIN İÇİN EN İDEAL ALIŞVERİŞ ARKADAŞININ YİNE BİR KADIN OLACAĞI.

BU DERSİMİZDE KADINLAR İLE ERKEKLER ARASINDAKİ ALIŞVERİŞ FARKLARI AÇIKLANACAK,ERKEKLERİN İHTİYAÇ, KADINLARIN İSE ZEVK İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTIKLARI ÖĞRETİLECEKTİR.BİR ERKEĞİN ALIŞVERİŞİNİN 15 DK, BİR KADININKİNİN İSE DÜKKANLARA KAPANANA KADAR OLDUĞU KAVRAMI SEBEBİYLE ASLA BİRLİKTE ALŞVERİŞ YAPAMAYACAKLARI ACI GERÇEĞİ ÖĞRETİLECEKTİR.

(MEDITASYON VE NEFES ALMA TEKNIKLERI.)

DERS 13:

BUNAMAYLA NASIL SAVASILIR:

ÖĞRENCİLERİMEZİN BU DERSTE; KENDİSİNİN OLMAYA DOGUM GUNLERI, YILDONUMLERI, DIGER ONEMLI GUNLERİ,ALIŞVERİŞ İNDİRİMLERİ, AYAKKABI RENKLERİ, KIYAFET MODELLERİ, KİM KİMİNLE NEREDE GİBİ GEREKSİZ BİLGİLERLE BEYİNLERİNİ DOLDURMALARI ENGELLENECEK, DAHA GEREKLİ VE ANLIK BİLGİLER KULLANMALARI ÖĞRETİLECEKTİR.
BEYIN ŞOKU VE GEREKIRSE OPERASYON....

KURS YÖNETİCİSİ
Burak Bayraktar :-) (Kimse Alınmasın)
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]
Kullanıcı avatarı
Queen_Witch
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Queen_Witch »

eheh :) ama haksız da deiller yani :P:P tşkler..
Deryaya Yol Bulmaya Kudretin Varken Neden Çiğ Tanesi Peşindesin?
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

ayy...........
ne alakası var tamam var ama azıcık çokta abartılı değil.....
[/b][/glow][/size]