Rus kızları bunaltan Türk erkekleri

Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Rus kızları bunaltan Türk erkekleri

Mesaj gönderen Eternity »

ResimYaklaşık 3 milyon kullanıcısı olan Rusya’nın arkadaşlık siteleri, bugünlerde Türk erkekleri tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Binlerce Türk kullanıcı, Kiril alfabesiyle hazırlanan sitelere, internet üzerinden İngilizce-Rusça çeviri yapan "translater siteleri" aracılığıyla üye olduktan sonra, Rus kızlarına taciz mesajları gönderiyorlar. Rus kızları ise "Yeter, sizden bıktık" diye feryat ediyor.

Rusya’nın en büyük arkadaşlık sitelerini istila eden binlerce Türk erkeği, gönderdikleri taciz mesajlarıyla Rus kızlarını kelimenin tam anlamıyla bıktırdı. Taciz mesajlarından bunalan Ruslar ise çareyi Türk erkeklerini sert bir dille uyarmakta buluyor. Rus gençlerinin buluşma noktası haline gelen "www.love.mail.ru" ve "www.singles.ru" adreslerine kayıt olan binlerce Türk erkeği, resimlerini görme fırsatı bulduğu Rus kızlarına birlikte olmayı bile teklif ediyorlar.

BEN SENİ AĞIRLARIM

Bu tekliflerden bıkan bazı Rus kızlar ise tanıtım sayfalarına İngilizce olarak, "Türk erkekleri yazmasın" (Turkish guys, dont write me!), "Türk erkeklerinden bıktım, bana yazmayın" (I have been tired of the Turkish guys, dont write me!) gibi cümleler eklemek zorunda kalıyorlar.

Rusçayı ve İngilizceyi bilmeyen bazı Türk erkeleri ise çareyi sadece resimlerini koymakta buluyor. Siteye yeni kayıt olan, ancak İngilizce-Rusça çeviri sitelerini keşfedemeyen Türk erkekleri, kayıt sırasında Rusça bilmedikleri için cinsiyetlerini yanlışlıkla kadın olarak kayıt ediyorlar. Bu da sitenin kadın arkadaş arama özelliğiyle arama yapıldığında, karşınıza bıyıklı birçok Türk erkeğinin çıkmasını sağlıyor. Türk erkeklerinin Rus kızlarını cezbetme konuşmaları arasında, "Sen Türkiye’ye gel, ben seni ağırlarım", "Türkler çok misafirperver insanlardır" gibi sözler yer alıyor.

Hürriyet
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

biraz da rus kızları çeksin :P
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

bikere oh olsun o rus kızlarına diyesim geliyor ama şuda var türk erkekleride sanırım durumu iyice abartıp azıtmış durumdalar ben ce tez zamanda o türklerin ordan çıkartılması gerek çünkü ordaki türk erkeklerinin yaptığı her davranış biz türkleride genel anlamda etkiliyor.hatta belkide türkleri küçük düşürücü davranışlar bile sergileniyr oalbilir.Yazıkyaaa...
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

hemen ekledim sık kullanılanlara :P
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

ComiC yazdı:hemen ekledim sık kullanılanlara :P
güzelim türkleri iyi-mantıklı-doğru-seviyeli bir şekilde tanıtacaksan ekleyebilrisin.yeterki diğerleri gibi azıtıp sapıklık yapılmasın.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Ben tanıtsam öyle tanıtırım tabii ki.. Ama ne yazıkki bu haberi okuyan bir sürü abaza erkek o siteye girmeye başlayacak. Sözüm sana Hürriyet madem böyle bir haber yapıyorsun ne diye sitelerin ismini veriyorsun?
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

ee artık şimdiden türk milletine(erkelerine) hayırlı olsun...
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Kendi izlenimim olarak söylüyorum neden Ruslara bu kadar çok ilgi var derseniz. Fiziki özellikler açısından hiçbir Türk erkeğinin hayır diyemeyeceği hatta birçok Türk erkeği için hayallerdeki kadın imajına sahip olduklarından olsa gerek.

Ben bile bazen düşünüyorum şahsen hiç mi çirkin Rus kızı yok diye ::

ComiC bunların en popüleri ve en eskisi www.bride.ru 'dur bilirsin. Yalnız o sitenin 500 dolar aylık ya da yıllık tam hatırlamıyorum bir üyelik ücreti vardır :D
Kullanıcı avatarı
argetlam
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen argetlam »

İngilizce-Rusça çeviri sitelerini keşfedemeyen Türk erkekleri, kayıt sırasında Rusça bilmedikleri için cinsiyetlerini yanlışlıkla kadın olarak kayıt ediyorlar. Bu da sitenin kadın arkadaş arama özelliğiyle arama yapıldığında, karşınıza bıyıklı birçok Türk erkeğinin çıkmasını sağlıyor.

oh olsunn!süper ya koptum....
[b]ѕüтℓü çαу[/b]
Kullanıcı avatarı
miragese
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum

Mesaj gönderen miragese »

bu olay rus kadınlarının kötü imajından kaynaklanıyor.ama bilinmesi gereken olay bence insanları etkilemenin nekadar zor bişey olduğudur.tamam belki ruslar daha kolay lokma olabilirler ama kendi dilinle bişeyi başaramıyorsan rusça sitede hiçbir şansın yok demektir..
AYNADAN BİR MASKE OLSA,KİME TAKIP KENDİNE BAKMAK İSTERDİN..?