ATAM Gölgen Yeter!

Atamız hakkında güzel yazılar, hikayeler, resimler...
Kullanıcı avatarı
g_burcak_s
Fast Friend
Fast Friend

ATAM Gölgen Yeter!

Mesaj gönderen g_burcak_s »

Aslında değişik bir karikatur...Cok sey anlatıyor...Aslında bakıs acınıza baglı iki taraflıda bir sebep-sonuc ilişkisi mevcut...

ATAM ve Düşünceleri asla yokedilemez, yokolmaz, ne kadar tahrip edilmeye calısılsada o kadar güçlenir, Bir yandan da ne kadar guclenirse ATATÜRKCÜ düşünce düşmanları o denli artıyor...
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
selims
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen selims »

Bazı sevilen kişilerin düşünce yapıları ve hayata bakışları kopyalanabilir.İnsanlar bu düşüncelerle hayatlarına anlam ve mana katabilir.Ama bu düşüncelerle diğer kendileri gibi olmayanlara inanç ve özgürlükte zulüm etmesi kabul edilemez.Gerçek insan odurki mevlana gibi ne olursan ol gene gel ufkuyla hayata ve insanlara bakar.Yoksa sevdiği bir kişiliğin geçmişteki düşünce yapısını alıp günümüz hayatında insanların özgürlüğünü kısıtlayıcı tarzda kullanırsa kimse yol alamaz.Aynı düşünce sistemini paylaşmayanla alay edip birtakıp kılıflar takmak cahilliğin ta kendisidir.Geçmiş zatların düşüncelerinden fikirlerinden yararlanılabilinir ama bunu diğer insanların düşünce yapılarını kısıtlayıcı şekilde tabulaştırmak çok yanlıştır ve kimseye fayda vermez.
[img]http://img98.imageshack.us/img98/9568/buyukresim9wc.jpg[/img]
hosted.filefront.com/kargili19
Kullanıcı avatarı
PeDeRay
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen PeDeRay »

Tabulaştırmak dediğin şey nedir merak ettim.Ben Atatürkçü'ysem ve şeriat yanlısı insanların düşünce ve görüşlerinin yanlış olduğunu düşünüyorsam bunda ne kısıtlayıcılık var ki?Faydası da bana zararı da bana!Benim ddüşüncem seni rahatsız ediyorsa bunda benim suçum ne?Karikatür için teşekkürler arkadaşım.Her şeyi olduğu gibi yansıtıyor..
YeNiDeN KuVa-İ MiLLiYe
-*PeDeRay*-