Adnan Polat' tan açıklamalar

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
ushuaia
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Adnan Polat' tan açıklamalar

Mesaj gönderen ushuaia »

Galatsaray İkinci Başkanı Adnan Polat, Lig TV'ye gündemdeki konularla ilgili çok özel açıklamalar yaptı... Başta Okan transferi bununla ilgili iddialar olmak üzere, transfer konusunu ve Fenerbahçe'nin 100. yılındaki şampiyonluk beklentisini değerlendiren Polat'ı en çok rahatsız eden ise yönetimde sorun var havasının yaratılıyor olması...

İşte Polat'ın yönetimde çatlak var söylentilerine verdiği cevap: "Özhan Bey'in herşeyden haberi var. Ondan habersiz, gizli hiçbir şey yapmadık… Tabi meydan boşta kaldı ya bazıları konuşmaya başladı…"

ÇOK SERT TARTIŞTIK

Okan transferini eleştirenlere ise şu yanıtı veriyor Polat:

"Okan’ı eleştirenlerinde, Okan yaşında çocukları var. Yönetimde elbette farklı fikirleri olan arkadaşlar oldu. Çok sertte tartıştık… Ama hiçbir zaman istifayı tehdit olarak kullanmadım…
Faruk Süren’in söyledikleri kendisini bağlar. Araştırdım. O kadar aşağılayıcı, kötü bir şey de yok. Ben de böyle düşünüyorum. "

Adnan Polat Teknik Direktör Gerets'in Okan konusundaki açıklamaları ile ilgili olarak da şunları söyledi: "Erik Gerets Türkiye’nin en problemsiz antrenörü. Okan’la ilgili sözlerini duydum. Okan’ı biz transfer ettik, oynatıp oynatmamak ona bağlı…"

BİR ATIMLIK KURŞUN

Peki Galatasaray kimi alacak? Adnan Polat gönlünden geçeni ve gerçekleri şu sözlerle anlattı:
"Bir atımlık kurşunumuz var. Benim gönlümden Maniche geçiyordu. Ama maliyeti nedeniyle olmaz. O İngiltere’de olmak istiyor. Gravesen’i bonservis bedeli olmadan almak istiyoruz. Yoksa olmaz. Takım içinde dengeleri, adaleti bozarız."

FENER'İN 100. YILINDA DA İDDİALI

Adnan Polat'ın 100. yılda şampiyon olmak isteyen Fenerbahçe'ye de mesajı vardı:
"2005-2006 sezonunda Fenerbahçe şampiyonluğu çantada keklik görüyordu. Ama yine söylüyorum. Şampiyonluk çantada keklik değil… 20:45 saatimi açık artırmada Murat Ülker aldı. Galatasaray şampiyon olursa yeniden vereceğim diye bana mesaj çekti… Ben o saati geri alacağım…"

( Alıntıdır.)
Yetişmiş her insanın içinde, oynamak isteyen bir çocuk vardır.

Nietzsche