Tolga : Çok mutluyum.

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
Kullanıcı avatarı
ushuaia
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Tolga : Çok mutluyum.

Mesaj gönderen ushuaia »

Transferin suskun takımı Galatasaray, dün yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından Okan Buruk ve Tolga Seyhan ile resmen anlaşma sağladı.

Galatasaray'ın renklerine bağladığı Tolga Seyhan, sarı kırmızılı takımla anlaştıktan sonra ilk kez konuştu.. Galatasaray'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Tolga, "Transferimde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Tam olarak neler yaşandığını bilmiyorum ama sanırım Lucescu'nun da bu transferde emeği var. Şampiyon bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Galatasaray'da başarılı olacağıma inanıyorum. Eşim de Galatasaray'a transfer olduğum için çok mutlu. Bugün Hollanda kampına katılarak çalışmalara başlayacağım. Okan abinin de transferi gerçekleşmiş. Onunla da yan yana oynamak çok güzel olacak." dedi.

Gittiği takımlarda her zaman başarılı olmak için mücadele ettiğini belirten Tolga, sarı kırmızılı taraftara da mesaj gönderdi.. Tolga, "Gittiğim her takımda hem takım arkadaşlarımla hem de taraftarlarla hep iyi anlaştım. Taraftarlar beni hep sevdi. Umarım Galatasaray taraftarının da kısa zamanda sevgisini kazanacağım" şeklinde konuştu..

( Maraton' dan alıntıdır.)
Yetişmiş her insanın içinde, oynamak isteyen bir çocuk vardır.

Nietzsche