Okan'dan Galatasaray'a YeŞİl IŞik

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
mad_emrah

Okan'dan Galatasaray'a YeŞİl IŞik

Mesaj gönderen mad_emrah »

Eski takım arkadaşı Hakan Ünsal'a ait cafenin açılışına katılan Okan, Galatasaray'da tekrar top oynamayı istediğini belirterek; "Şu an kesin birşey yok. Aramızda görüşmeler oldu ama net birşey yok. Önümüzdeki hafta her şey netlik kazanacaktır. Tabii ki tekrar Galatasaray'da oynamak bana gurur verir. İnşallah olur" dedi. Kendisine Şekerspor'dan da teklif geldiğini belirten Buruk, "Bu saatten sonra başka bir yerde oynamak istemiyorum. Bunun için görüşmedim." şeklinde konuştu.

Öte yandan futbol hayatına son verdikten sonra ticarete başlayan Galatasaray'ın emektar futbolcusu Hakan Ünsal da ticareti sevdiğini belirterek; "Uzun yıllar futbol oynadıktan sonra antrenörlüğe ya da başka bir şekilde futbola devam etmeyi düşünmediğimi söylemiştim. Şu anda hala düşünmüyorum. Tabi olmayacak diye de bir şey yok ama bu önümüzdeki yıllarda futboldan kopacağım anlamına gelmesin. En azından bu şekilde farklı kollarda faaliyet göstermeyi, ticaretle uğraşmayı düşünüyorum. Ticaret hoşuma gidiyor. Umarım başarılı olurum" diye konuştu.

Açılışa Emre Belözoğlu, Hakan Şükür, Orhan Ak, Emre Eşık, Necati Ateş, Okan Buruk ve Özgürcan Özcan da katıldı.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

aman uzak dursun. eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı. kullanma tarihi geçmiş adamın ne faydası olacaksa. gitsin şekerspora diğerleri gibi.
ersines

Mesaj gönderen ersines »

Eternity yazdı:aman uzak dursun. eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı. kullanma tarihi geçmiş adamın ne faydası olacaksa. gitsin şekerspora diğerleri gibi.
evet aynen katılıyorum..eskilerle bu işler olmaz.