Okan Buruk İmzaliyor...

Galatasaray taraftarlarının buluşma noktası.
mad_emrah

Okan Buruk İmzaliyor...

Mesaj gönderen mad_emrah »

G.Saray'la her konuda anlaşan Okan Buruk'un Pazartesi günü kendini 5 yıl sonra tekrar 'Aslan' yapacak imzayı atması bekleniyor. Bodrum'daki tatilini yarıda keserek İstanbul'a gelen tecrübeli futbolcunun, anlaşmanın ayrıntılarını görüşmek üzere sarı-kırmızılı yöneticilerle bir araya geleceği ve büyük aksilik çıkmazsa gelecek sezon G.Saray formasını giyeceği bildirildi

Polat bastırdı
Yönetim içindeki bazı muhaliflere rağmen Adnan Polat'ın isteğiyle gerçekleşen 'yuvaya dönüş operasyonu'nda Polat'ın Okan'a "Seni yeniden bu formayla görmek istiyorum. Ama senden bu sezon UEFA Kupası'nı kazandığımız zamanki performasını bekliyorum. Beni mahcup etme sakın" dediği, milli oyuncunun ise "Yeniden G.Saraylı olmak benim için büyük bir onur. Elimden gelenin en iyisini yapacağım ve kariyerimin sonuna kadar burada kalacağım" dediği öğrenildi. Sarı-kırmızılı kulüpten yılda 350 bin Euro garanti ve maç başına 10 milyar lira alacak olan Okan Buruk, sözleşmenin imzalanmasından hemen sonra sağlık kontrolünden geçecek ve takımla birlikte çalışmalara başlayacak

'Gravesen'de sorun yok'
Diğer yandan, Başkan Özhan Canaydın yılan hikayesine dönen Gravesen transferi için "Hocamızın çok istediği bir oyuncu. Herhangi bir pürüz yok" dedi. Danimarkalı futbolcuyla görüşmelerin sürdüğünü belirterek "Pek çok oyuncuyla temasımız var. Dünya Kupası'nın bitmesinden sonra her şey netleşir. Güzel transferler yapacağız"
Kullanıcı avatarı
agrilion
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen agrilion »

hocam bizi satıp gideni yine alıyoruz çok işe yarasa bjk bırakmazdı heralde
dünya bir gündür oda bugündür