Türkiye Popstar

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
kbenly
Slow Friend
Slow Friend

Türkiye Popstar

Mesaj gönderen kbenly »

Bence bu yarışmaların tadı kalmadı.Ne dersiniz?11 haftadır seyrediyorum.Şunu gördüm ailesinin,çevresinin destekleriyle birisi finale yürüdü.Ve şimdi iki kişi kaldı.finalistlerin birinde çok nadir rastlanan harika bir ses var.gelin görün ki ondan popstar olmaz.pop star kriterlerine uymuyor.bi kere arabesk gırtlağı var.ayrıca kızları peşinden koşturacak bir tipi yok.Allah yaratırken şemaline bakmamış sanki.(tövbe tövbe)ama bi gırtlak vertmiş.adeta şarkıları ağlatıyor.diğer finalist sevcanın da duyarlı kulakları rahatsız eden bir sesi var.Çıkışlarda kulaklarımı tırmalıyor.Zorlanıyor.Öyle düzgün bi tipi de yok.Bu hatun Manisa, Alaşehir'denmiş.Ordakiler hemşerilerine ne kadar sahip çıktıklarını bu yarışmada SMS leriyle bize gösterdiler.Ve bir çok mükemmel Pop Star adayının hakkını yediler.Umarım Metin yarışmayı kazanır.Bu berbat sesten popstar olacağına adam gibi bir arabesk starımız olur.Tanrıdan dilerim;bu kız için manisalılar ın harcadığı para güme gider.o berbat ses için kaç kişinin hakkını yediler.Ha bu kız bi tek manisa da konser verecekse kabul.söyliceğim bu yarışmalarda artık parayı bastıran finale kalıyo,halkın değil birilerinin çevresinin,ailesinin oyları herşeyi belirliyo.
HAAAYDİ METİN!!!!!!
kbenly
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kbenly »

arkadaşlar bi yanlışı düzelteyim;yarışmanın adı POPSTAR TÜRKİYE imiş.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Madem jüri diye seçiyorlar, oturtuyorlar adamları oraya, jüri karar verecek buna kardeşim, 3-5 sms e ihtiyacı yok zaten o kanalın, reklamdan her türlü parsayı götürür ...
deccal
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen deccal »

Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Bende bir Metin taraftarıyım.... çünkü ben arabesk dinlerim.. Yarışmada asıl canımı sıkan jürinin raiting için yarışmacıyı yerden yere vurması:.... bu konuda en talihsiz yarışmacı haliyle Metin... Armağan Caglayan sürekli " Senden popstar olmaz, sen yanlış adrestesin oğlum" diyor.. .. Madem popstar olmaz soruyorum siz jüri bu yarışmacıları seçen kişiler değil miydiniz?.....
[VamoS MetiN..!!..] ...
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

yarışmada çok iyi olanlar vardı manisalıların sayesinde (!) elendiler hatta cenkin elendiği hafta dayanamadım ben bu yarışmayı izlemiyorum artık dedim iyi olanlar elenirken sevcan daima birinciydi. bu kadar berbat bir ses olabilirmi? olabilse dahi birinci çıkabilirmi? çıkıyor işte.
söylediğin cümlelere sonuna kadar katılıyorum arkadaşım. bu berbat ses son hafta birinci çıkmamalı ,umarım çıkmayacak ta....
kbenly
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kbenly »

%88.46 ile Metin 1. oldu. Çok sevindim.Üstelik herkesin bir oy kullanma hakkı vardı.Tamam popstar olamaz ama halk öyle görmek istemişse susar yerinize oturursunuz.Laf aramızda benim favorimdi :))))).Çünkü ben arabesk müzik dinlerim pop değil.Yarışma boyunca da destekledim.Tamam burası Popstar Türkiye'ydi.Ama madem bu insanı burlara kadar seçip yarışmacı olarak getirmişsiniz;ben de desteklerim kaaardeşimmm.
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

anasının ak sütü gibi helal olsun verdiğim oylar.bugüne kadar bu tür yarışmaların hiçbirisinde oy göndermedim hiçbir yarışmacıya.hakeden kazandı çok mutlu oldum :)
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

İnsanları rencide eden bu tür yarışmaları son derece gereksiz buluyorum. Juri üyelerinin bu iş için yeterli eğitime sahip olmadıklarını düşünüyorum, bu yarışmaya katılan bu insanların herkesin içinde nasıl aşağılanmayı kabul ettiklerini ise anlıyamıyorum.
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
kbenly
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kbenly »

Sayın moderatörler açtığım bu başlığı silme imkanım yok mu?Rahatsız oluyorum.admin'e acil olmayan mail atmak yasak demişsiniz.Ben de buraya yazdım.Yardımcı olursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

neden silinsin ki? yoksa yarışmacılardan biriyle mi tanıştın, jüriye mi girdin, sms le birini mi destekledin, popstar adayı olmak için mi başvurdun? diye uzar gider bu liste.