Form Da En SevdİĞİnİz KİŞİ Dost Akraba Ne Olursa Olsunn

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Zeynep apayrı....Bir de Queen_Witch, fetza, Gewezeggs, Miragese,Enchanting, Elfe, Glfm, Dilemma, Eternity ve muhteşem şiirleri forumla paylaşan ve artık burada olmayan 82Gokhan......Bu gidişle herkesi yazacağım..Herkesi seviyorum bu forumdaki..
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
grace
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen grace »

Nasıl da eklemeyi unuttumbir çok güzel paylaşımlarda bulunan Trinityi; güzel şiirler yazan Sevdazan ve Gürzü; saygı duyduğum isimler olan Ushuia ve Commandoyu; bir de argetlamı..Dedim ya herkesi yazacağım bu gidişle bugün yarın aklıma geldikçe:)
Yaşamak ne güzel şey;
Anlayarak usta bir kitap gibi
Bir sevda şarkısı duyup
Bir çocuk gibi şaşırarak yaşamak..

Nazım Hikmet
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

grace.. iyi bir abla:)
commando.. pek konuşmadığımız halde (hatta hiç:P) gerek paylaşımları, gerekse yaklaşımları yönünden sevdiğim, saygı duyduğum biri..
comic ve eccentric.. renkli kişilikler, forumda olmalarından haz duyduğum söylenebilir..
dilemma.. aşk insanı tabiri yerinde olur sanırım onun için :) mükemmel paylaşımları var. zevkle okuyorum gerçekten..
fatalrhymer.. pek göremiyorum kendinisi ama gerçekten forumda sevdiğim insanlar arasında yer alıyor..
gürz.. neden bilmiyorum ama kanım ısındı kendisine :P sıcak, aynı zamanda saygı duyduğum biri..
keops.. yine pek görüşemediğim kişiler arasında. buna rağmen forumda olması mutlu ediyor beni..
ve tabii queen_witch.. canım 8-)
şimdilik bu kadar, aklıma geldikçe yazarım :P
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!