OYUNLAR ve YARIŞMALAR HAKKINDA ÖNERİ

Forum Yöneticilerine İletmek İstediğiniz Görüşleriniz, Düşünceleriniz, Önerileriniz, Şikayetleriniz..
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

OYUNLAR ve YARIŞMALAR HAKKINDA ÖNERİ

Mesaj gönderen frtsngz »

Merhabalar,

Öncelikle bunun bir öneri olduğunu beraber geliştirebileceğimizi düşündüğüm için paylaşıyorum.

Dünya Kupasında yapılacak maçlarla ilgili bir yarışma yapsak ???

09.06.2006 Tarihinde başlayacak olan Dünya Kupası maçları için fikstürü paylaşabiliriz. Grupları ve Takımları tanıtabiliriz.

Maçların oynanacağı günde başlığı açarak o maçla ilgili

* maçın kimin kazanacağını
* maçın skorunun ne olacağını
* kimin gol atacağını
* maçta ilk hangi takımın gol atacağını
* ...
* ...

vb şeyleri şablon halinde hazırlayıp bir puan sistemine gidebiliriz.

gün sonunda en çok puan alanı hesaplayabiliriz.

dünya kupası sonunda toplam puan üzerinden bir birinci çıkartabiliriz :)

Öncelikle bunun için gönüllü istatistik tutacak birilerine ihtiyaç duyulacaktır. Bunlardan birisi olabilirim.

Geliştirmek bizim elimizde Tam 1 Haftamız var ve eğer ilgi görürse gerçekten zevkli olacağına inanıyorum.

NE DERSİNİZ ???
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
Kullanıcı avatarı
frtsngz
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen frtsngz »

peki şunu unuttum galiba "adult bölümü açsanıza" desem 10 küsür tane cevap gelir ancak hepimiz için yorumlarınızı beklediğim bu mesajı okumamanız ilginç geldi ... ?
Gigabyte GeForce6100 || AMD Sempron 2800+ || 2x512 MB DDR400 || 512 MB ATI Radeon X1300 || 300 GB Samsung HDD || Microsoft Wireless Optical Desktop Comfort Edition || 17" Samsung SyncMaster 794 Mb || [b]Packard Bell W3141 Notebook[/b]
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

yapılır merak etme, ümitsiz olma. duyarlı sözlük ahalisi bu güzel öneriye kayıtsız kalmaz. :D bak görürsün bir süre sonra gönüllüler çıkar ortaya.
cihanka

Mesaj gönderen cihanka »

güzel düşünce . inşallah dileğin gerçekleşir
Kullanıcı avatarı
onurkaya
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen onurkaya »

frtsngz yazdı:peki şunu unuttum galiba "adult bölümü açsanıza" desem 10 küsür tane cevap gelir ancak hepimiz için yorumlarınızı beklediğim bu mesajı okumamanız ilginç geldi ... ?
Adult meselesi insanlara tabi daha garip gelir ama bu dünya kupası takibi bence de iyi olur.Bizim de belki bu olaya katkımız olur.
[b]Akıl gibi mal,
İyi huy gibi dost,
Edep gibi miras,
Bilgi gibi şeref olmaz

Hz. Ali[/b]