Kanal Dden Büyük Teklif

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
SeYdA

Kanal Dden Büyük Teklif

Mesaj gönderen SeYdA »

Kanal D’de 5 Haziran Pazartesi günü, sunuculuğunu Halit Ergenç’in yapacağı "Büyük Teklif" adlı yeni bir yarışma programı başlıyor.

35 ülkede "Deal or no Deal" adıyla ekrana gelen ve izlenme rekorları kıran "Büyük Teklif", 5 Haziran’dan itibaren Kanal D ekranlarında... Pazartesi ve perşembe akşamları olmak üzere haftada iki gün ekrana gelecek olan yarışmanın büyük ödülü ise tam 500 bin YTL. Yarışmacılar büyük ödülün sahibi olabilmek için, her bölümde içlerinde ne kadar ödül olduğunu bilmedikleri 26 çantayı teker teker açacak ve 500 bin YTL’yi bulmaya çalışacak.

"Büyük Teklif"te yarışmaya hak kazanan yarışmacı, oyunun başında 26 çanta içinden bir çanta seçecek ve seçtiği çantanın içinde yazan miktar kazandığı ödül olacak. Ancak yarışmacı ilk etapta ne kadar ödül kazandığını bilmeyecek, zira çanta programın en sonunda açılacak.

PAZARLIK YETENEĞİNİZE GÜVENİYOR MUSUNUZ

Oyunun riskli tarafı ise geriye kalan 25 çantayı teker teker açmak. Çünkü her çanta açıldığında yarışmacı kazanamadığı ödülü görecek. Beş çanta kaldığında yarışmacıya, bir banka tarafından elindeki çantayı satın almak için teklif gelecek. Yarışmacı bu durumda ya bankanın teklifini kabul edecek ya da yarışmaya devam etme kararı alacak.

Yarışmacı yarışmaya devam ettiği takdirde kalan çantalar açılacak ve kendi çantasında yazan ödülü kazanacak. Bu ödül 1 YTL’de olabilecek, 500 bin YTL’de. Yani yarışmacı, örneğin bankanın teklif edeceği 50 bin YTL’yi kaybedip 1 YTL’ye razı olmak durumunda da kalabilecek. Ya da şansını deneyip büyük ödülü kazanabilecek.
Kullanıcı avatarı
keops
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen keops »

yine uyduruk bi yarışma çıkardılar sanırım

yarı çıplak manken bozuntularının olmadığı, insanların iki kuruş para için yalvartılmadığı, telefon bağlantısının yapılmadığı, "sms" ile yarışmacı olunmayan bir yarışma istiyorum.....

ben riziko'yu geri istiyorummm..........
[size=117][b]İnsan, düşünen tek hayvan değildir,

ama bir hayvan olmadığını düşünen tek hayvandır.[/b][/size]

[align=right][b]Pascal Picq[/b][/align]
Kullanıcı avatarı
onurkaya
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen onurkaya »

Bu yarışmanın bir benzeri yıllar önce atv'de yayınlanmıştı.O zaman Mehmet Aslantuğ sunuyordu.Bu da o aptal yarışmalardan biri bence.Reyting uğruna şu yapılanlara bakın.Gerçi M.Ali Erbil'in insanlarla resmen dalga geçtiği yarışmamsı saçmalıktan biraz iyidir.

Ben de kültürünü geliştirmek isteyen bir birey olarak Riziko,kim 500 bin ister v.b. yarışmaların artmasını isterim ama bu reyting politikası devam ettikçe bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum.
[b]Akıl gibi mal,
İyi huy gibi dost,
Edep gibi miras,
Bilgi gibi şeref olmaz

Hz. Ali[/b]
Kullanıcı avatarı
barbie
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen barbie »

bugün başlıyo çok saçma bence.
[url=http://imageshack.us][img]http://img114.imageshack.us/img114/3486/02asl6wr.gif[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

sırf o adam için izlenir :P
Kullanıcı avatarı
ShepneM
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ShepneM »

3 bölüm izledim nedense 3ünde de büyük para ödülü son 3 çantada kaldı.. reyting için ayarlıolar yarışma falan değil :)
Kullanıcı avatarı
commando
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu
R.Ö.Y. 1. Etap Şampiyonu

Mesaj gönderen commando »

Nasreddin hocamız demiş ya bana damdan düşen birini getirin diye..

3 hafta önce mahallemizden bir abimiz bu yarışmaya katıldı ve 14.000 lira almaya hak kazandı fakat enteresan bir noktası var bir sözleşme imzalanıyormuş yarışmanın çekiminde ne kadar para kazanmanız önemli değilmiş programın izlenebilir olması gerekiyormuş ve yayınlanmadan kazandığınız parayı verme gibi bir zorunlulukları yokmuş. en az 5 farklı yarışmacı ile çekilen programların arasından Armağan Çağlayan ın seçtiği bir program yayınlanıyormuş. Ve ödülün tamamı sponsorlar tarafından karşılanıyormuş önemli olan reyting reyting yani.. Aklınızda bulunsun.
[b] Biri Ecdadima Küfrettimi boğarim.
Boğamasamda yanımdan kovarım..
Yumuşak başlıysam kim dedi uysal koyunum..
Kesilir ama çekmeye gelmez boynum..
Mehmed Akif Ersoy [/b]