Burçların grupları ve grup özellikleri

Burçlar ve yıldız falları ile ilgili her şey.
Ninni

Burçların grupları ve grup özellikleri

Mesaj gönderen Ninni »

KOÇ
ASLAN
YAY

Ateş Burçları, isteklilik, bağlılık, cesaret ve kendini ifade etme şeklin meydana gelen yaşam prensiplerine enerji verir, bunları yayar ve sıcaklarını dile getirir.

BOĞA
BAŞAK
OĞLAK

Toprak Burçları, maddi dünyanın kullanılması ve geliştirilmesi için fiziksel formların ve uygulamaların dünyası içindeki davranışları ortaya çıkarır.

İKİZLER
TERAZİ
KOVA

Hava Burçları, zihnin duyarlılığı, algılaması ve ifadesi, özellikle de kişisel etkileşim ve geometrik düşünce formları ve soyut fikirler ile ilgilidir.

YENGEÇ
AKREP
BALIK

Su Burçları, soğuğu, hassaslığın iyileştirici prensibini, karşılık verme duygusunu ve diğerlerine karşı empati yapmayı sembolize eder.
domashno

Mesaj gönderen domashno »

ben yay ım yükselenimde yay.
Kullanıcı avatarı
Gambit
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen Gambit »

domashno yazdı:ben yay ım yükselenimde yay.
ben başağım ama yükselen nasıl belirleniyor ve ne anlama geliyor bilmiyorum...
-Hey Corc Çorç Versene Çorç :D
-Olmaz Maykıl Yandan Gaygıl :D
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

bende basagim yukselenim Terazi :)
yukselen dogum saatine gore belli oluyo
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
domashno

evet doğum saatine göre değişiyor.burcumuz karekterimizi yükselen de davranış şeklini gösteriyor.yükseleni gösteren bir link söyleyemem ama benim ikiside yay.belirgin bir karakter mi sergiliyorum nedir.
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

balık burcuyum yükselenin de akrep yani tam bi su grubu burcuyum
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

insanlar hem kendi burclarinin hemde yukselen burclarinin ozelliklerini tasiyip, yukselen burcundan olan kisilerle iyi anlasir diye duymustum bir cok kez. Teraziye ne kadar benziyorum bilmem ama basak burcunun her ozelligi vardir, e ilginc tabi bu burclarda
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
domashno

ama bide şöyle bişey pratikle teorik tutmaz derlerya ben mesela benimle uyumsuz akreplede arkadaşlık yapabiliyorum.problem çıkmadı değil tabite pozitiflikle mi alakalı bilmem.
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

benim yükselenimi daha çözemedim bazı kaynaklarda akrep bazılarındaysa da terazi çıkıyor. anlamadım gitti...

en iyi anlaştığım burç akrep.. kovalarla hiç anlaşamaz derler boğa için ama arkadaşlarımın çoğu kova...
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

evet çoğu zaman tutmuyo benim en yakın arkadaşım teraziydi ama burcumda akrep ve yengeçle iyi anlaşır diyo mesela erkek arkadaşım aslan bu ilişki imkansız hiç yürümez falan diyo ne kadar kavga etsek de ayrılmıyoz gene Allaha şükür