hem sadist, hem mazoşist oldum galiba.......

Dökün içinizi artık.Sırlarınızı, duygularınızı kimseye anlatamadıklarınızı burada anlatın.
Kullanıcı avatarı
_KARANLIK_
Quick Friend
Quick Friend

hem sadist, hem mazoşist oldum galiba.......

Mesaj gönderen _KARANLIK_ »

yaşadığım sorunlu ilişkiler kaynaklansa gerek.artık yolunda giden bir ilişkim olduğunda uzun sürmüyor çünki sıkılıyorum.entrikalara alışmışım.illa biraz acı, biraz gözyaşı olacak, terslikler hep üst üste gelecek, ulaşılmaz olacak karşımdaki, hasretlik çekicem, yüzüstü bırakılıcam, hayallerim yıkılacak, sırtımdan vurulucam....vs...vs.... böyle ilişkilerim hep uzun soluklu oluyor.bitsede bitmiyor.unutmam zaman alıyor.bu tarz bir ilişkiyi 5 yıl sürdürebilirken.türk filmlerini aratmayacak kadar mükemmel bir ilişkiyi 5 ay zor taşıyabildim.sonunda baktım ondan yana birşey yok.ben sorun çıkarmaya başladım.ilişkiye biraz renk geldi.ama o benim gibi değildi tabi.sorunlardan korkup kaçtı :D fazla üzerine gittim galiba.herkes acıya ve sorunlara dayanıklı olamıyor.beni bu kadar dayanıklı yapan eski sevgililerime sonsuz teşekkürler.zamanında çok kızmıştım onlara.ama şimdi beni hiçbirşey yıkamıyor.fazlasıyla dayanıklıyım.ama yine de eskilerin intikamını almak istercesine ben eziyet ediyorum artık erkeklere.ve onlar gibi bende fazlasıyla zevk alıyorum bundan.aklı olan bana yanaşmaz :D
uçurumun kenarı... işte tam oldugum yer... seninle olmakla,sensiz kalmanın arasında bir yerdeyim........
Kullanıcı avatarı
mantus
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen mantus »

yaffff brak yafffff korktum ben senden :D
ne bu böle hem acı çekiyosun hem acı çektiriyosn:)
yaf baq dertlendm şimdi benimde bi imkansızım var bende onu istiyorum ama bi türlü elde edemiyorum edemicemde ama bu durum beni ona daha çok bağlıyo offf nedir bu böle yha :(
onun yüzünden aciz bi kişiliğe dönüştm