Kara Şimşek geliyor

Vizyondaki filmler, tiyatrolar, haberler..
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Kara Şimşek geliyor

Mesaj gönderen Eternity »

1980'li yılların unutulmaz televizyon dizilerinden Kara Şimşek (Knight Rider) beyaz perdeye uyarlanıyor.

Dizinin yaratıcısı Glen A. Larson'un, beyaz perde uyarlamasında da sorumluluk üstleneceği filmin yapımına gelecek yıl başlanacağı öğrenildi.

Dizide ana karakteri canlandıran David Hasselhoff'un veya efsane araba K.I.T.T.'i seslendiren William Daniels'in filmde rol alıp almayacaklarına dair bir bilgi verilmedi.

Haber 3
Kullanıcı avatarı
Nefertiti
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Nefertiti »

bir zamanların en çok izlenenlerinden, ne güzel olur ya..
keşke "Hava Kurdu" veya "A Takımı" dizileri içinde yeniden birşeyler yapılsa.. :)
Tırtılın "Dünya'nın sonu" dediğine, Usta "Kelebek" der...
cihanka

Mesaj gönderen cihanka »

küçükken hiç kaçırmazdık diziyi filmine de kesin giderim
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

umarım dizideki gibi keyif verici olur. filmin fazla teknolojik unsurlar içermesi benim hoşuma gitmez. K.I.T.T. aynen dizideki gibi olmalı, fazla abartırlarsa şahsen ben keyif almam.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

David Hasselhoff abimiz 3 senedir bu işi gerçekleştirmek için çaba safrediyo ama hala ondan başka kimse yok şuan için oyuncu kadrosunda ve ne zaman gösterime gireceği tam bir muamma, ilk zamanlar hızlı ve öfkelinin başrol oyuncusuna teklif edilmişti ama sonra tekrar David abimiz işe soyundu aslında ilk defa beyaz perdeye uyarlama olmayacak benim kara şimşek 2000 diye bir film arşivimde bulunmakta ve kırmızı bir trans-am'in içindeydi kitt hatta daha komiği filmin ilk başlarında çok daha eski 56 model falan bi chevrolet'in içinde hani olur ya o eski İstanbul dolmuşları gibi oradada pek teknoloji yoktu bence teknolojiye ihtiyac var ama filmin tutabilmesi için en önemlisi ilginç bir konu bulabilmek artık ..