Okan Bayülgen:'Kadınların şov programı tutmaz'

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
GitarisT_SezeR
Slow Friend
Slow Friend

Okan Bayülgen:'Kadınların şov programı tutmaz'

Mesaj gönderen GitarisT_SezeR »

'Kadınların şov programı tutmaz'

Okan Bayülgen'in, önceki gece ekrana gelen "TV Makinesi" adlı programında "Kadınların yaptığı şov tutmaz" deyip Hülya Avşar'ı örnek göstermesi, kadın meslektaşlarını kızdırdı.

Sert açıklamalarıyla sık sık sanat dünyasını karıştıran Okan Bayülgen, bu kez şov programı yapan kadınları hedef aldı. Bayülgen "TV Makinesi" adlı programında, şov programı yayından kalkan Işın Karaca'ya "Kadınların yaptığı şov programı tutmaz" dedi. Bayülgen örnek olarak da Hülya Avşar'ı gösterdi. "Hülya da şov programı yaptı ama tutmadı. Yakında yine başlayacakmış. İnanın ödüm patlıyor" diyen Bayülgen, daha önce de tartıştığı Hülya Avşar'ı hedef alarak, yeni bir tartışma başlattı.

HÜLYA CEVAP VERMEDİ
Özellikle Gülben Ergen olmak üzere birçok sanatçıyla polemiğe giren Hülya Avşar ise, şimdilik Okan Bayülgen'e cevap vermedi. Avşar'ın çevresinde, ünlü sanatçının, şov programının ilk bölümünde Okan Bayülgen'e cevap vereceği söyleniyor. Hülya Avşar'ın dışında program yapan kadınlar ise, ünlü şovmene tepki göstermeyi ihmal etmedi.
[img]http://img205.imageshack.us/img205/1836/sen3te.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Asagilik kompleksi olan, oldukca itici, sevimsiz bir insan anca boyle bisey soyler.. kendinide cok onemli biri sanmazmi...
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Aslında düşünürsek bu tip show programlarının izleyicisi daha çok kadınlar olduğundan onların hoşuna gidecek konuklarıda erkek sunucunun çağırmasını beklemek daha doğru olabilir, kadınlar öyle sunucu rolünü üstlenmiş kadınlardan pek hoşlanmaz zaten kafadan oradan kaybediyor bence, ama bide şu var bu konulara kadın erkek diye düşünmekle hata yapıyor olabiliriz herkesin iddalı olduğu konu var kim bilir belkide iyi bir kadın showwoman(Türkçe karşılığını bulamadım kadın sunucuda öte birşey oluyor çünkü bu işleri yapan kimse erkekler için showman diyorlar mesela onunda bir karışılığı yok sanırım neyse şov kadını diyelim :) ) yok Türkiye'de öylede düşünebiliriz ...
domashno

Mesaj gönderen domashno »

hülya avşar iyi bir showwomen diil olamazda zaten çünkü program yapmaktan çok kendi özel hayatıyla ilgili yada bitaraflara gönderme yaparak harcıyor vakti.popüleritesine diyeceğim bişey yok ama ben onun programlarını seyrederken sıkılıyorum açıkçası.okan bayülgen ise çeşitlilik sunuyor doyuruyor ve eğlendiriyor seyirciyi.format ta önemli ama okan bayülgenle kıyaslanamaz bile derim..
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

pelinsu pir bir ara şov işine el atmıştı ama tutmadı... yapılan pek çok yarışma var pos star vs gibi dikkat edin hep yalkışıklı erkekler birinci oluyor. şov programlarınıda kadınlar seyrediyor. yakışıklı yarışmacılara oy gönderenlerde bayanlar.. kızlarımızın zekalarıyla problemleri olduğunu düşünüyorum iki güzel göz ,güzel yüz görsünler tamamdır iş bitmiştir...
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

showun izlenmesinde büyük payı olan showu yapanın cinsiyetinden ziyade bence zekası.
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

bende beyazı ve okanı sürekli seyrediyorum ama görsellikten değil mizah ve kıvrak zeka yüzünden..
domashno

Mesaj gönderen domashno »

herşeyin yada her programın bir tüketicisi vardı.bence burda okan stratejik davranmaya çalışıyor.hülyanın ona rakip olacağını düşündüğü için çamur atıyor olabilir.aynı saatta yarışmak zor olsa gerek..(ayrılan butçe ile yada çağırılan konuk ile alakalı bişey.)
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

hülyanın ona rakip olacağını düşündüğü için çamur atıyor olabilir.aynı saatta yarışmak zor olsa gerek
hülyanın okana rakip olabileceği ihtimaline karşın okanın çamur atması düşüncesine sadece gülerim ben
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

Hülya Avşar, Okan Bayülgen'in tırnağı bile olamaz...