Sırlar dünyası vb. tip programlar hakkındaki düsünceleriniz.

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
EvLiyaLLaH
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen EvLiyaLLaH »

onlar yaşanmış olaylar insanların yaşadıkları olayları filme döküyolar.dini duyguları da istismar etmiolar olacakları olmuşları söylüolar.bence ders çıkarılması gereken çok şey war.tabi herkesn görüşü farklıdr.
Müslümanım, Mutluyum, Gelecekten Umutluyum!!..
Kullanıcı avatarı
UnreaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen UnreaL »

Sırlar dünyası vb. tip programlar hakkındaki düsünceleriniz.
Saçmalık
Kullanıcı avatarı
Enchanting
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Enchanting »

EcCeNtRiC yazdı:ilk başlarda seviyordum ama sonra her şey gibi bunun da cılkını çıkardılar..
+1 ;)

İlk çıktığında bende izliyordum ama daha sonra tüm tv kanallarında bu tür yayınları görünce bıkkınlık geldi..
bir gün ve gerçekten, her şey çok güzel ölecek!
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Enchanting yazdı:
EcCeNtRiC yazdı:ilk başlarda seviyordum ama sonra her şey gibi bunun da cılkını çıkardılar..
+1 ;)

İlk çıktığında bende izliyordum ama daha sonra tüm tv kanallarında bu tür yayınları görünce bıkkınlık geldi..
+1
Kullanıcı avatarı
EvLiyaLLaH
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen EvLiyaLLaH »

bence güzel
Müslümanım, Mutluyum, Gelecekten Umutluyum!!..
Kullanıcı avatarı
B-A-B-A
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Mesaj gönderen B-A-B-A »

......
[url=http://imageshack.us][img]http://img330.imageshack.us/img330/5133/bbwk5.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
chack
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen chack »

Bence şuan üsteki arkadaşımın yazdığı msj herşeyden daha önemli bir durumda bulunuyor ve oyüzden öncelik onda.
Arkadaşım ilk olarak senin hiç bir şekilde kimsenin gözüne avatarındaki sigarayı sokma hakkın yok. Hele böyle bir nedenden dolayı katiyen yok. Sen avatarındaki sigarayı sokarsın gözüne o başka biyerine imzandaki mercedesi sokar bu konu ikinizin atılmasıyla son bulur. İkinci olarak sen kimseyi veya bir başkası kimseyi benimsediği din, mezhep vb konularda kınayamazsın dahi. Bu ülke madem laik sende laik olmak zorundasın. Üçüncü olarak sen ilk önce kendini sorgula ondan sonra başkalarının düşünceleri hakkında konuş. İslamın sen neresinde gördün böyle balıklamayı. Kimseye İslamı öğretecek değilim ama birkaç misal vererek Asılİslam hakkında bilgi edinmeni sağlayabileceğimi düşünüyorum. Örnek1: Osmanlının yaşadığı islam. Osmanlı feth ettiği hangi ülkeye zorla islamı soktu? Cevap hiçbirine. Müslüman olanların hepsi islamdan etkilendikleri için islamı tercih etmişlerdi. Kimisi namazın güzel sonuçlarından kimisi zekattan kimiside ÇEVRESİNDE Kİ MÜSLÜMANLARIN ÖRNEK HAYATINDAN etkilenerek müslüman olmuşlardır. Senin burda gösterdiğin hal ver hareketin neresi normal bir düşün. Bir örnek daha vermek gerekirse; PKKnın amacı nedir. Bölücü terör örgütü türünden bişi demi. YAni ülkede ki bütünlüğü zor kullanarak ve türlü provakatif hareketlerle bozmaktır. Senin hareketinin bundan ne farkı var. Arkadaşı benimsediği dinden yada benimsemediği dinden ötürü aşalayıcı sözcükler kullanarak onu dine yaklaştırmak yerine soğutursun. Pkk da böyle bir yol izleyerek ülkemiz 30 yıl geriye onbilerce şehitimizi mezara göndermiştir. Bunların sonucu aynıdır. Lütfen biraz hassas olalım bu konuda.

Bu arada commandonun tespitinede değinmek istiyorum.

Arkadaşım bazı terimler vardır ki bugun türkçe sözcük gibi insanımz ağzında kullanılır. İnşallah,amin,ok,pardon, oo my god, ohh yeahh, Aman tanrım bunlara örnektir. Bunlar artık çevremizde okadar kullanılır bir hal almıştır ki ağız yada kulak alışkanlığından dolayı cümlelerimiz içerinde yer alırlar. Bunları kullanan kişi bu sözcüklerin anlamından çok çağırışımı veya karşındaki kişiden dolayı kullanır.

Şimdi de gelelim konumuza :D Evet çoğunuzun hem fikre sahip olduğu abartıldı yorumuna bende katılıyorum. Ama bunun abartılmasının nedeni emin olum yapımcılar veya tv kanalları değil. Bunun nedeni tamamen biziz. Tv programlarının yayınlanmasında ki temel etken reyting olduğu için programın faydası veya zararı göz ardı edilir. Onu belli bir süre yayına koyarlar bakıldı kiş reytingler fırlıyor , inene kadar indirmezler yayından bu programı. Ben işletme okuyorum ve bende olsam indirmezdim. Eğer zararlı olduğunu düşünenler varsa izlemesinler derdim. Eğer sen izlemessen o programı ben koymam onu. Ama bu program faydalı bir programdır bence.Bakın program diyorum çünkü tek olması taraftarıyım. Çünkü bu programlar sayesinden insanlar hayatlarını sorgulayabilecekleri bir an buluyorlar. KAynana programlarının neresinde bulabilirler ki bunu. Ahirete inananda inanmayanda bu programlardan ders çıkarabilir.

Umarım kimseyi kırıcı bir kelam etmemişimdir. Ettiysem affola. saygılar...

i
[url=http://www.turkiyeforum.com/ogrenci-evi-bekar-evi-vp267526.html#267526][img]http://www.ogrencievi.org/images/logo.jpg[/img][/url]
[url=http://www.turkiyeforum.com/delinin-kuyusu-vt18335.html]Delinin Kuyusuna Gider[/url]
Kullanıcı avatarı
QueenCiara
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen QueenCiara »

Gereksiz..Çoğu abartılı bence :?
Kullanıcı avatarı
ilteris
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ilteris »

ya hiç güzel değil sır kapısı vardı o güzeldi ondan sonra habire birşeyler çıkardılar
reyting için yapılan kötülüklerden biride bu bence
TriniTy
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen TriniTy »

izlemiyorum
[img]http://img158.imageshack.us/img158/185/dancinggirloa8.gif[/img]