php ile tasarladigim adres saklama sitesi

ASP, PHP, PERL, CGI, HTML gibi web programcılık dilleri hakkında yardım, tartışma ve paylaşımlar.
Kullanıcı avatarı
elmas007tr
New Friend
New Friend
İletişim:

php ile tasarladigim adres saklama sitesi

Mesaj gönderen elmas007tr »

Merhaba arkadaslar. size php ile tasarladigim www.buzii.com sitesini tanitmak istedim. site simdilik sizin internette buldugunuz adresleri saklıyor yani bi anlamda sizin sık kullanılanlarinizi olusturuyor. ve download kismi ilede en populer programlari indirmeniz sagliyor. sizden istedigim oneri ve goruslerinizi bildirmeniz. zamanla sitenin icerigi artacak. dokuman bulma kismini eklemek istiyorum. simdiden tesekkurler....

buzii.com
Kullanıcı avatarı
Holyzone
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Holyzone »

Amac sadece Reklam, :ban: :ban:
işte ben :P
http://www.turkiyeforum.com/album_personal.php?user_id=14635
Kullanıcı avatarı
elmas007tr
New Friend
New Friend
İletişim:

Amac sadece reklam degil. amac oncelikle paylasim. yaptigim seyi tanitmak ve oneri ve gorusleri almak benim hakkim oldugunu dusunuyorum. burasi php ve vb. script kodlama forumu degil mi ? ben yeni bir urun ortaya cikarmisim. hic bir kodu kopyala yapistir ile yapmamisim. kotu olan ne ?
Kullanıcı avatarı
powerpuff
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen powerpuff »

Evet elmas007tr haklı bence.Bunda kötü birşey yok yani.Paylaşımınız için teşekkürler.
YaZMaMıŞLaR KaDeRiMi KiMSeYLe SaRıLMıŞLaR NiCeLeRi SeVGiYLe UÇaN KuŞLaR DöNMeZ GeRi GüZ DiYe YAZMAMIŞLAR KADERİMİ...!!!
Kullanıcı avatarı
elmas007tr
New Friend
New Friend
İletişim:

Anlayisinizdan dolayi tesekkur ederim powerpuff ? Bigiye deger veren bir kisilige sahipsiniz. Size basarilar diliyorum..
Kullanıcı avatarı
Holyzone
Slow Friend
Slow Friend
İletişim:

Mesaj gönderen Holyzone »

Yaptıgın calısmaya saygı göstermiyorum demedim ki, sadece foruma yeni üye olup hemen siteni tanıtmana söylemiştim :) Bu davranıs bana göre yanlıs, ayrıca kişisel görüşüm :) Yinede saygı duyarım :sorry:
işte ben :P
http://www.turkiyeforum.com/album_personal.php?user_id=14635
Kullanıcı avatarı
powerpuff
Super Friend
Super Friend

Mesaj gönderen powerpuff »

İkinizde haklısınız sizin görüşünüze de saygı duyuyoruz.Ayrıca sağolun elmas007tr.:)
YaZMaMıŞLaR KaDeRiMi KiMSeYLe SaRıLMıŞLaR NiCeLeRi SeVGiYLe UÇaN KuŞLaR DöNMeZ GeRi GüZ DiYe YAZMAMIŞLAR KADERİMİ...!!!