Bendİm....

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

Teşekkür ederim; aşk gerçekten var mı ben hala onu sorguluyorum aslında. Sevda rüzgarı ne kadar sert eser bilmem ama benim yelkenimi doldurup beni harekete geçirebilirse ne mutlu. Aynı temmeniler sizler için de geçerli. "Bendim" demek o kadar kolay değil, bu yüzden topic harika bana göre. Her şeyi dışa vurabiliyorsanız ne mutlu size. Dileklerin için de teşekkür ederim sarı gelin.
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Gemi, pusula, kaptan.. Bunlari olabilmek herkesin harci degil. Olabilene ne mutlu! * Ben * olabilene, * Bendim * diyebilene ne mutlu!

Kac kisi var ki, yasamini, yasami; ellerinin arasina alip, sikica kavrayip sorgulayabiliyor ve * gercekten, insanca * yasayabiliyor. Herseye karsi dirayetle bunu yapabilene, sorgulayabilene, yüzlesebilene, ögrenebilene, ögretebilene ne mutlu!

Böylesi bir insan oldugun icin, varligin adina tesekkür ediyorum clost.
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

Ben teşekkür ederim MARTI; hayat tecrübelerle dolu ve onlarla şekilleniyor. Evet belki yaş itibariyle çok genç olabiliriz, yaşanacak daha çok şey var. Bazılarını kabullenmek çok zordur, hatta bazıları canını acıtır !!! Bunlara göğüs germek var, bunları bertaraf etmek var gücünü ortaya koyup. Pusula, gemi, kaptan üçlemesinden biri kaybolursa ne yazıktır.

"Bendim" demenin zorluğu var ya bunu düşündüm. Belki çok basit gelebilir ama sarı gelin çok güzel bir başlık atmış. İrdelemek lazım, derinlerine bakmak lazım. En başta ki yazıyı okursanız o kadar güzel temaslar var ki hayran kaldım inanın. İşte gerçek hayat tecrübesi, işte yaşananların yansıması derim. Öğrenmemiz gereken çok şey var daha. Umarım hayat en doğru olanı koyar önünüze. Yanlışları da görüp doğruyu bulabilmeniz dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Hayat duragan degildir.. O akiskan sürekliliginin icerisinde, bize getiri ve götürüleri süphesiz olacaktir.. Genc olsak da - ki fazla tecrübelerle bicimlendirilmemis oldugumuzu degisken olarak varsayarsak -, yasanacak cok seyimiz olsada; o yasayacaklarimiza hazirlikli olmaliyiz. Ve dedigin gibi o üc birbirine bagli zinciri kirmamaliyiz, hatta kirdirtmamaliyiz.

Bendim demek, aslinda cok kolay, ama cok zordurdur da!

Bastan beridir takip ediyorum, haklisin clost.

Dileklerin icin tesekkür ediyorum. Ama ben yasmain bana en egriyi sunmasini rica ediyorum. Cünkü en dogruyu bana sunsa ne kabil. Egriyi göreyim, ,ona göre kendimi sekillendireyim. Ve dogruyu algilayabileyim.

Dileklerin benim icin de, bir temennidir senin adina.
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

o yazı bendim,benimdi dost...kalemi ve kelimeleri kullanmaktaki becerim sanırım gerçek hayatta yok...duygusallığım,ve iyiye yenikliğim hatalar yaptırıyor,her seferinde bu son diyorum ama bir dahakine çoktan unutmuş oluyorum bu kararı...yazıyı algılamış olmana çok sevindim ama bilmen gereken orada suçladığımda bendim............
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Günlerce doğmadı güneş pencerene,karanlıkların hapsindeydin,ne dediysem anlamadı,doğruya tıkalı kulakların...Çaresizdim..Güneş diye pencerene doğan BENDİM....
Yüreğin üşümüştü,yalnızlık hayat arkadaşın,ellerin yalnızlığı tutmuştu,çaresizdim...Uzanıp ellerini tutan BENDİM.....
Hiç utanmadın ağlamaktan,yüreğin avucundaydı,göz yaşların süzülürken bin parça oldum,çaresizdim...Kirpiklerindeki tuzu öpen BENDİM..
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

Ne kadar şanssız mış bu aşk. Ölü doğmuş, suni teneffüsle yaşamış.... Çok yazık...
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
c|ost
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen c|ost »

Bazen de duygularıma hakim olamayan bendim :cry:
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

ben bu aşka şanssız demiyorum,var olup keyfe yitirilenlerdense,yaşatılmaya çalışıldığı için bence kutsal bile....
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen Alamut »

o yüzden çok yazık....
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...