bu kağıtta ne yazıyor

Birbirinden değişik zeka ve akıl sorularını bu forumda birbirinize sorabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
angelrose48
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen angelrose48 »

cevapta en az soru kadar karışık :spam:
Kullanıcı avatarı
edadela
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen edadela »

ben bu soruyu lise sonda gördüm hala rıyom cevabı please söyleyin!!!!
*Kendimle aramda hiçbir sorun yok; Bana benzemeyeçalışan özenti çok...
*Aşk benim damarlarımda kimyasal bi etki; Ben aşık değilim, benimki sadece etkiye tepki...
*En güzel çiçek bile, elbet birgün solar...
Kullanıcı avatarı
_Furkan40_
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen _Furkan40_ »

:S:S:S:S:S bunee yaw cozemedim adam anlamıyo onlar nasıl anlıyo :S:S:S:S:S:S:S ooof
Kullanıcı avatarı
kuninganna
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen kuninganna »

çatlıyorum
Kullanıcı avatarı
16321632
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen 16321632 »

Aslında soruda küçük bir şaşırtma var. Soruda “iki” kağıt var. Birincisi soruyu okuduğumuz kağıt. İkincisi hikayede kadının bir şeyler yazdığı kağıt. Sorunun muhatabı olan herkes ikinci kağıda şartlanıyor ve o kağıtta ne yazdığını bulmaya çalışıyor. Oysa soru birinci kağıtla ilgili. Ve O’nun da cevabı basit. Soru: “Bu kağıt’ta ne yazıyor?” Cevap: “Bu kağıt’ta bu hikaye yazıyor”. Peki ya ikinci kağıtta ne yazıyor? Kadın adama ne yazmış? Bunu bilmiyoruz. Bilmemiz de istenmiyor. Dahası bilmemiz de gerekmiyor. Soru bu değil çünkü. Hatta bilmemiz imkansız kadının ne yazdığını. Çünkü hikayede kadının bir şeyler yazmasının “işlevi” sadece sorunun muhatabının kafasını karıştırmak ve “asıl sorudan” uzaklaştırmak. Bu kadar.
http://aslforum.forumup.com/
Kullanıcı avatarı
leonkont
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen leonkont »

abi şu sorunun cevabını verya eğer varsa :? :?
Çıkarım Gökyüzüne Seyrederim Alemi
Kâh İnerim Yeryüzüne
Seyrede Alem Beni
Kullanıcı avatarı
YeLoMi
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen YeLoMi »

Ben bunu çözmeye çalıştım bakın herkese göre kötü bir durum olması gerek bir düşünelim herkesi karşı çıkığacı birşey bu.Metinde klasik bir şekilde cümlelendi zaten,biraz dikkat.Ben buldum galiba.%99 ihtimali söylemem ama belkide %1 ihtimal ben türküm demiştir!
Prisoner the right thing in the world ...
The only real nobility is in the world ...

No Air ,, The Shawshank Redemption ..
Mc_kAtLiAm
New Friend
New Friend

Re: bu kağıtta ne yazıyor

Mesaj gönderen Mc_kAtLiAm »

neyse söyleyim kimse bilemez bunu adam kagıdı arkadaşına gösterdiginde arkadaşının borcu oldugu için sakın bir daha beni arama demiş. sonra annesiyle babasının yanına gider annesiyle babası onu küçük yaştan evlatlık aldıgı için evlatlıkdan ...redederler karısının yanına gittiginde karısı adamdan boşanır çünkü kadın adamı sürekli aldatıyordur doktora gider doktorunda bozuk yazıları oldugundan onun bu kagıt da yazanları okuyabilecegini düşünür ve doktor gayet sakin bir biçimde odasına gider ve kendisini asar asradan 2 saat geçtiginde adam dayanamayıp içeri girer ve doktorun kendisini astıgını görür kagıtta ise SENİN NE YAPTIGINI BİLİYORUM yazıyordur..:) :lol: :lol: :lol: :lol: