ana okul veya kres de alinan maas

Eğitim hayatımıza dair her şey. Anılar, düşünceler..
SoRa
New Friend
New Friend

ana okul veya kres de alinan maas

Mesaj gönderen SoRa »

merhabalar,
interneti cok gezdim aradim google'ladim ve böyle de denemeye karar verdim. Ben almanyadan katiliyorum ve sinavlarimi bitirmek üzereyim. iki tane sinavim kaldi. türkiye ye temelli gelmeye düsünüyorum. simdi tiploma alacagim burda ve sorularim var.
türkiyede böyle bi tiploma'la ana okula veya krese baslaya bilirmiyim? ve baslaya bilirsem maasim ne kadar olur? belki maasi sormak hos degil, ama kime sorabilirim ki? bana yardimci olursaniz cok cok tesekkür simdiden. umarim cevaplar alirim cünki sorularim var ama cevaplayan yok.
simdilik iyi günler ve iyi aksamlar diliyorum herkese.
bye SoRa
Kullanıcı avatarı
re_charge
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen re_charge »

geleceğin yerle alakalı bişey.özel okullarda biraz daha farklı.bide talep olması gerekiyor tabi hemen olmayabilir.
SU ATEŞE GALİPTİR AMA SU Bİ KABA GİRERSE ATEŞ ONU KAYNATIR.YOK EDER..
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

bu soruyu forumda degilde, bu isle ilgilenen gorevlilere sorsan.. okullarla gorusup.. ilginc..
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

moralini bozmak gibi olmasın ama meslek lisesinde okuyanları stajer olarak alıyorlar bedavaya getiriyorlar genellikle anaokulu öğretmenlerini.
özel yerlerde şansın çok ama para mevzusu da kurumun tutumuna göre değişiyor okul zihniyetiyle değil ticarethane zihniyetle çalışıyor birçok özel okullar. maaşları genelde düşük tutuyorlar.
ortalama 500 lira+sigorta+yemek verirlerse birde yol parası... durum genelde böyle...