evlilik

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Evlilik icin sabir gerekir, guven gerekir, gerekirde gerekir... Kendine ve karsisindakine guvenip evlenenleri kutluyorum gercekten bu zamanda..
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

evlenmeye bu kadar katı bakmayın sonuçta hayatınızı paylaştığınız insanla daha da yakın olacaksınız beraber yiyecek içececek ağlayacak gülecek hayatı paylaşacaksınız..mesela ben sevgilimle 2 yıldır beraberim ilk yılımızda aynı dersanedeydik beraber oturuyoduk çoğu zamanımız beraber geçiyodu...2.yılımızda aynı yeri kazandık şimid sadece geceleri ayrıyız yurt girişine kadar..ve ondan da asla sıkılmadım sıkılamam onunla evlenmeyi çok istiyorum bukadar zamanı beraber geçirmemize rağmen..
Jean-PauL-MuRaT

Mesaj gönderen Jean-PauL-MuRaT »

siz artık ayrılmaz ikili olmuşsunuz celly size de mutluluklar düğüne cağırırsın artık :)) ben zaten evlenme teklif ettim de o kabul etmedi okulu bitirsin o zaman bakarız dedi de 3 sene ben ne yapar eder ikna ederim gibi geliyor :))
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Bu kadar zaman? evlilik yasadigin 2 sene kadar kolay ve eglenceli gecmiycek
aRaCeLLy

Zen yazdı:Bu kadar zaman? evlilik yasadigin 2 sene kadar kolay ve eglenceli gecmiycek
ilişkimizi bilmediğin için böyle yorum yapman normal neler yaşadığımızı bilmiyosun ne zorluklardan geçtiğimizi..

murat sen de bi acayipsin hani evlilik lafını duymak istemiyodun??
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Bilmeme gerek yok, herkes bir cok zorluktan geciyor, herkes bir cok sey yasiyor.. bu demek olmuyorki evlenince guzel ve yolunda gidicek gulucen eglenicen vs. cogu zaman mutsuzluk ve hayal kirikligi ile sonuclanir ama senin icin en iyisini dilerim, surekli erkek arkadasini yaziyosun, umarim boyle mutlu devam eder ne diyim :)
Jean-PauL-MuRaT

ya evlilik olacak gibi değil şu anda ondan duymak istemiyorum şu anda cok daha rahatım yani bekarlık gercekten güzel ... abim evlendi yaşadıklarını az çok görüyorum.. betül de üniversitede zaten gel evlenelım desem bıle uzak bana şu anda yakın zamanda yok evlilik orası kesin...
aRaCeLLy

hayal kırıklığı mutsuzluk kavga gürültü şimdi de oluyo zen ama sonuçta bazı şeylerin üstesinden gelindiğine inanıyorum ben..bi ilişki bi evlilik kolay kurulmuyo onun için onu yürütmek için elinden gelen fedakarlığı yapmalı insan diye düşünüyorum..mesela aldatılmak dışında her şeyi affederim ben diyorum..sağol iyi dileklerin için
Jean-PauL-MuRaT

evlilik ve hamileyim iki yasaklı kelime yakın zamanda duymak istemiyorum demiştim ... hala da öyle yakın zamanda yok böyle bir olay ikisi de kabus be
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Zen »

Evlilik insani cok yoruyo.. evliligi birak bir iliski bile yeteri kadar yorabiliyor.