Korsan Windows a Son

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Korsan Windows a Son

Mesaj gönderen kingarthur »

Evet arkadaşlar sanırım Microsoft illegal WindowsXP kullanımını tamamen bitiriyor.
Microsoft bugün yaptığı güncelleme de korsan windowsu uyarıcı bir mesaj çıkartıyor sistem her açıldığında uyarı veriyor ve devam etmek için bir kaç saniye bekliyorsunuz, üstelik system tray de sürekli uyarı baloncuğu çıkıyor. Artık bu windows için son güncelleştirmeniz oluyor :)
Ve Windows artık yeni güncelleştirmelere kapanıyor.
mad_emrah

Mesaj gönderen mad_emrah »

yanı sonuç suan kullandıgımız bılgısayardakı sıstemlerı kullanamayacakmıyız :)
Kullanıcı avatarı
BlackViper
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen BlackViper »

Bilgi için sağ ol ama korkmayın benim gibi güncelleme yapmazsanız hiçbir sorun olmaz.Biz ne yapalım orijinal yazılımlar ateş pahası!Hem zaten güncellemenin asıl amacı sözde virüsleri engellemek "SÖZDE!" özde değil!Ben
de BitDefender var(lisanslı) virüs mirüs giremiyor.Sakın ha virüslere karşı windows güvenlik duvarı güncellemelerine güvenmeyin.Hadi kolay gelsin emmi.
[b]Like fools we clong to the old hatreds and fought as we had for generations,until the day the sky rained fire and a new enemy came upon us.We stand now upon the brink of destruction,for the rain of chaos has come at last![/b]
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen kingarthur »

bunu bende düşündüm. Amaaaa..... :)
ilerleyen zamanda microsoft destekli bir worm çıkarda windowsu yine 1 dakka içinde kaparsa sadece windows güncellemeleri bu durumdan kurtarırsa o zaman nolucak. Ki içimden bir ses böyle olacak diyor neler dönüyor neler oralarda :)
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

[img]http://img149.imageshack.us/img149/783/163zb.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
BlackViper
Slow Friend
Slow Friend

Valla sen de haklısın ama onlar worm yaparsa biz de snake mınake yaparız bişeyler gene onların üstesinden geliriz.Türk hackerlara güvenim sonsuz.Bu arada belki duymuşundur yarın akşam saat 8:30 da Kanal A da canlı yayında PKK sitesi çökertilecek.Sakın kaçırmayın!Ayrıca iş Microsoft'a gelince o denyolar şu an bile bilgisayarımızda windows sistem klasöründeki bir dosya aracılığıyla tüm bilgileri izlemekteler.Yine bilginiz olsun(ben bunlara ayrı forum da açıcam) MSN var ya,aslında microsoftun rakip yazılımları önlemek için geliştirdiği bir casus program.G. Korede mi,K. Korede mi ne dava açtıydılar onlara.
[b]Like fools we clong to the old hatreds and fought as we had for generations,until the day the sky rained fire and a new enemy came upon us.We stand now upon the brink of destruction,for the rain of chaos has come at last![/b]
mad_emrah

Mesaj gönderen mad_emrah »

içindeki sese kulak veriyorum king abi :)
Kullanıcı avatarı
BlackViper
Slow Friend
Slow Friend

Korkmayın aga.Dedim ya ben de sizin gibi ümitsizliğe kapılıyom sonra bi bakıyom anaaa gene birşeyleri hacklemişler.Ayrıca böyle yazılım hackleyenler daha çok Türkiye gibi ortalama geliri Avrupa ülkelerinden düşük olan ülkelerden çıkıyor.Eee bizim de teknolojiden yararlanmaya hakkımız var.
Kullanıcı avatarı
jentlemen_boy
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen jentlemen_boy »

BENCE HERŞEYİN ORİGİNALİ EN GÜZELİDİR AMA SİZ BİLİRİSİNİZ DOTLARIM :shock:
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Adamlar iMac'e windows xp kurdu, PC'ye macos x kurdu :) XP'nin bu özelliği çantada keklik arkadaşlar korsan bu gibi önlemlerle durdulamaz tek önlem, ekonomik gücle orantılı olarak satmak, daha çok eğitim ve daha çok denetim başka şansları yok ...
Kullanıcı avatarı
Mustang_Style
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen Mustang_Style »

agrilion abi sana katılıyorum zaten öyle bişi olsa windows mindows kalmaz türkiyede