Erkek arkadaşınız eski sevgilisine dönmek için sizi terkeder

Buyrun geyik muhabbetlerine..
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

üff ya valla güven çok önemli gerçektende bende sırf geöen ay ayrıldığım insansan ayrıldıktan sonra hşçte hoş şeyler duymadığım içi şu anda okuldan benimle çıkmak isteyen birine herseferinde hayır diyorum,çünkü artık ciddi anlamda hiç kimseye güvenmiyorum,ya ooda aynısı yaparsa diyorum geri çekiyorum.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
iwantyou
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen iwantyou »

o kadar eminsin yani onun da aynı şeyleri yapacağına
Jean-PauL-MuRaT

Mesaj gönderen Jean-PauL-MuRaT »

ya biri aynı şeyi yaptı diye rahibe teresa hayatı yaşayamazsınız sonuçta zamanla daha iyi tanıyorsun insanları komple geri çekilirsen turşunu kurarlar gibime geliyor...

erkekler içinde durum aynı bir kızı unutmadın en iyi yolu bir ikinciyle çıkmaktır.. rahip santoro gibi yaşayamazsınız....
Kullanıcı avatarı
iwantyou
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen iwantyou »

bak arkadaş haklı saol kardeş eline sağlık :)
Jean-PauL-MuRaT

ya bir daha genç olmayaksın zaman gelip geçiyor ne demiş kıraç amcam

gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

olsun yaagene aynı acıları yaşamaktansa kalsın almim diyorum.
belki ilerde tekrardan güven hissi algılarsam olabilir ama şu durumda yalnızca tüm erkekler aynı demekten öteye gidemem.
[size=150][glow=red][b]Ne GiT diyeceğim sana,nede KaL!BeNiM aşkımın benim için atacak bir yüreğe ihtiyacı VaR,ya aç yüreğini büyüsün aşk içinde,yada bulaşma aşka hiçbir ZaMaN....
[/b][/glow][/size]
Jean-PauL-MuRaT

boyle dersen hayatta mutlulugu sadece romanlarda ve filmlerde gorursun derim FaT... aşkda kumar gibi her zaman mutlu olmayı vaadetmıyor kaybetmek de var bende boyle dusunuyorum .... gelir çalarsa kapını aşk açık ol al içeriye...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Bütün herkesi aynı görüyorsan sende o bütün herkesin parçasısın demektir ama üzülme bu gibi durumlarda insan bazen kendinide suçlayabilir hepsi şokun etsinden kaynaklanır herkes aynı görünür, kendim mi suçluyum diye düşünürsün ama olayın tek ilacı zamadır yeterli zaman geçtikten sonra ne onu suçlarsın ne kendini ...
Kullanıcı avatarı
FaT
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
İletişim:

Mesaj gönderen FaT »

evet belkide haklsınızdır zamana ihtiyacım vardır.
rahibe olmaya niyetim yok.ama gelen aşkada kapıyı açmayacağımı biliyorum en azından şu an için.
düşüncelerinizi dikkate alacam teşşkürler.
[/b][/glow][/size]
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

Aşk acısı gerçekse şayet onun küllerini zaman silmez, sadece üzerine bir örtü örter ve her darbede onu tekrar hortlatır...
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]