duygularına sahip çık

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Ninni

Mesaj gönderen Ninni »

:) teşekkürler
mad_emrah

Mesaj gönderen mad_emrah »

gurz çok guzel bi söz :thumbup:
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

Ben kendimi ifade edemediğim zaman,sinirlendiğim zaman ve doğal olarak da kalbim kırıldığı zaman ağlarım.Aslında size itiraf etmeliyim arkadaşlar ben çok sulugözlüyüm en ufak şeye bile ağlayabiliyorum..
tugaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen tugaL »

ben çoğunlukla sinirden ağlıyorum, çaresiz kaldığımı hissettiğimde de sinirleniyorum bu yüzden çaresizlikten de ağlıyor sayılabilirim ama oturup erkek arkadaşımdan ayrıldım diye ağlamam mesela, yanlış anlamışsa belki sinirlenip ağlayabilirim. aşk için ağlamam, aşık olduğum kişi yanımda olmasa da aşkı yaşatabilme ve onunla bile mutlu olma kapasitem var çünkü. :wink:
[b]Kuşlar uçar diyar diyar el edemem beni almazlar diye..gurbet çürür güneşin kapanışında..beklediklerim kalır uçar uçurumlarda...[/b]
aRaCeLLy

tugaL oldukça güçlü bir kişiliğin var ozaman senin tebrik ediyorum
tugaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen tugaL »

kişiliğim konusunda tartışma kabul etmem. ama bunun sebebi şu, daha önce de belirtmiştim, çok rahat bir hayatım olsa bile ya da olmasa bile.. hayatta aşktan çok daha önemli şeylerin olduğunun farkındayım. aşkın mutluluk vermesi gerektiğini biliyorum. o aşk beni mutlu etmiyorsa biter. uzatmam, uzatmalardan hiç hoşlanmam.
teşekkür ederim bu arada, duygusal olmak da güzel bir şeydir, tadını çıkart. benim sol taraf inceden arızalı, beyin fazla çalışıyor. :)
[b]Kuşlar uçar diyar diyar el edemem beni almazlar diye..gurbet çürür güneşin kapanışında..beklediklerim kalır uçar uçurumlarda...[/b]
aRaCeLLy

duygusal olmak yerine göre güzel tugal ama hayatta aldığın kararları bile duyguların yönlendiritosa hiç güzel değil.Ben sürekli duygularımla hareket ediyorum çok kırılgan bir yapım olduğu için her şey beni incitebiliyor bu durum inan hiç hoş değil..Sanki hep olumsuz düşünmek için yaradılmışım..Değişebilmeyi hayata toz pembe bakabilmeyi ne çok isterdim
tugaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen tugaL »

güzelim, hayat toz pembe değil sadece kapkara bir şey, pembeliği falan yok. her şeye olumsuz bakmak bir çeşit rahatsızlık bence ve tanıdığım bir çok insan bunu yapıyor. sebebini şuna bağlıyorum, oturuyorsunuz, bugün kötü bir şey olmadı mı? olmadıysa kafanızda yaratıyorsunuz kötü bir şey, ya olduysa diye.. şu insan bana aslında bunu demek istemedi mi yoksa?, diye.. sonra kendinizi harab ediyorsunuz. bunu sadece sen yapmıyorsun, insanların çoğunluğu bunu yapıyor. kırılgan olman üzdü beni, insanları takmamaya çalış çünkü kimseyi değiştiremezsin.. sen de değişemezsen olduğu gibi kabul et durumu.
Kullanıcı avatarı
ezelimgüzelim
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ezelimgüzelim »

Ağlamak insanın ruhunu rahatlatmasıdır, bazıları benim gibi abartıp göz yaşını kurutmasın arkadaşlar..
Çıkmadık candan ümit kesilmez...
[img]http://img93.imageshack.us/img93/2258/1428ft0nukc2.gif[/img]
tugaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen tugaL »

ilk kez başına böyle bir şey geldiği için hazırlıksız yakalanmışsın hepsi bu, zamanla alışır benim gibi kalpsiz olursun. rahat ol.