Anket!! Şampİ....?

Futbol hakkında tüm konular.
Kullanıcı avatarı
gargoyle
Quick Friend
Quick Friend

Anket!! Şampİ....?

Mesaj gönderen gargoyle »

Ligin bitmesine iki hafta kaldı ve GS ile FB puan puana gidiyor!! Şimdi yapılacak tahminler daha zor bir hal aldı, bakalım siz ne öngöreceksiniz? FB son iki maçta takılır düşermi?GS son kalan iki maçınıda alır ve FB nin önünde şampiyonmu olur? Yada tam tersi, veya zaten sizin gönlünüzün şampiyonu çoktan ligi bitirdimi?

FAIRPLAY.....

LÜTFEEEEEEENNNN.....
Kullanıcı avatarı
zeynep_1114
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen zeynep_1114 »

Matematiksel olarak henüz kesin değil ama duygusal olarak fenerin şampiyonluğuna kesin gözüyle bakıyorum.
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

Bu sene de FENERBAHÇEM şampiyon!!
Tabi henüz ne olacağı matematiksel olarak belli değil ama biz fazlasıyla hak ettik..
Kullanıcı avatarı
sunlife
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen sunlife »

bence sampiyonu son hafta denizlispor belirleyecek
SENİ SEVMEKSE YAŞAMAK BEN HİÇ ÖLMEDİM
Kullanıcı avatarı
gargoyle
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen gargoyle »

Benim kişisel kanaatim bu kupa yenilgisi yine FENERBAHÇE ye fazlasıyla doping olur ve kayseri ile denizli maçlarına daha fazla asılırlar sonuç mu?

İstanbulda yollar kitlenir, bütün arabalar sarı lacivert bayraklarla donatılır,trafik sahil yollarında bile içinden çıkılmaz bir hal alır,binlerce çılgın ve kendinden geçmiş taraftar hep bir ağızdan şarkılar söyler,fener alayları sabahın ilk ışıklarına kadar sürer,vs vs vs.....EEE artık malum cümleyi kurmayacağım.... :D
Kaybetmeyi Bilmeyen Asla Kazanamaz....

''POWERED BY GARGOYLE''
ersines

Mesaj gönderen ersines »

son iki haftaya girilirken fb'nin avantajı büyük..fb'liler şimdiden kendilerini şampiyon olduk gözyle bakıyolar..ama unutmayın iki maç daha var.GALATASARAY'IN şampiyonluk şansı hala var.Bekliyip görecez.. :!:
Kullanıcı avatarı
gs_girl
Slow Friend
Slow Friend

Mesaj gönderen gs_girl »

ben cimbomum diyorum .seyircisiz oynayacağı maçta yenilir fb (kendi sahasında biliyorum)
Kullanıcı avatarı
u_amert
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen u_amert »

besiktas yenilgisi sonrası isleri baya zor seyircisiz macta yenilirler diye dusunuyorum ve GALATASARAY sampiyon olur