İzlerimize basa basa....

Aşk ve sevgi sözleri, sevgiliye haykırışlar.
Kullanıcı avatarı
Alamut
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
İletişim:

İzlerimize basa basa....

Mesaj gönderen Alamut »

Farkettim de; aşk üzerine her kim ne söylese, daha önce yürüdüğü yerdeki izleri bularak aynı izleri takip ediyor. O izlerin üzerine basarak dönüp duruyor aynı yörüngede. İzleri daha da derinleştirerek, daha da belirginleştirerek devam ediyor yürüyüşüne. Bıkmadan, usanmadan ve farkına varmadan dönüyor dönüyor dönüyor.... Kendi izleri üzerinde....
Hani kurşun sıksan geçmez ya geceden...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

her seferinde daha değişerek sever..hiç birşey aynılık göstermez,sevgide öyle..her adımda daha çok kendini bulur,en sonunda kendini o kadar iyi tanırki,kendine en uygununu bulur ...şansı varsa tabi:)))ama asla aynı sevemez asla....
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

bu bizim suçumuz değil, sevginin aşkın evrensel yapısının suçu kimsenin gücü yok sınırların dışına çıkmaya ki onu bile yaşayabilmekten yoksunken ...
Kullanıcı avatarı
sarı gelin
Angel
Angel

Mesaj gönderen sarı gelin »

bu kişinin ruhuna bağlı..bazısı koca kainatta mutluluk yaratamaz kimisi dört metrekareye bir dünyayı sığdırır..söyletmeyin adamı şimdi :))
tükenmek ve tüketmek kolay değil,senn bende beni çoğaltırken....
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen MARTI »

Ayni izleri takip ettigine katiliyorum Alamut.. Biz nasil basladiysak öyle devam ettiriyoruz yasamimizda duygusal alanimizi.. Gelismeler elbet oluyor, tortularin tecrübesinde. Ama, o cizgi, hani ilklerin saldigi köke bagli; devam ediyor. Demek istedigini gayet iyi anliyorum.

Cok da misal vermek gerekirse; kosullardan dolayi, ayri gayri uzakliklara, görüsülemeyen pek cok zaman aliskin isen, öyle alistirilmissan ta en basindan, sonraki iliski ya da iliskilerinde de bunu sergileyebiliyorsun.

Seni anliyorum.