KaZaA Lite Plus 1.0

UYARI: Ücretli programlara ait warez, crack, full sürüm, tam sürüm v.b. içerikli bağlantılar vermek yasaktır.
Yeni çıkan yazılımlar, programlar, son güncellemeler.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

KaZaA Lite Plus 1.0

Mesaj gönderen dJ4 »

Bu yeni programın en büyük özelliği sadece fasttrack network'üne bağlı kalmayıp aynı zamanda gnutella ve OpenFT networklerine bağlanabilip arama, download ve upload işlemlerini gerçekleştirebilmesi. Bunun anlamı daha fazla dosyaya ulaşabilmek tabiki.

Program kazaa lite k++ ile kazaa media desktop programının; sınırsız arama yapabilme ve aynı anda birden fazla arama yapabilme gibi güzel özelliklerine sahip her nekadar spyware den arınmış olsada yanında birkaç küçük program geliyor benim sayabildiğim 4 tane vardı ama iyi tarafı bu programları kaldırdığınızda hala çalışıyor.

Gelecekte çok ilgi çekebilecek bir programa benziyor özellikle gnutella ağını böyle verimli kullanabilmesi büyük avantajı.

İndirmek için tıklayın :arrow: http://www.kazaaliteplus.net/download.htm

---------------------------
©kilahmet
Kullanıcı avatarı
maxJackal
Quick Friend
Quick Friend
İletişim:

Mesaj gönderen maxJackal »

valla artık p2p programlara güvenmemek gerekiyor..
yeni nesil kurtçuklar siz istemeseniz ve de tetiklemeseniz bile bilgisayarınıza saldırıyor..
bu tür programlar ise kurtçuklara davetiye niteliğinde!!
her gün yeni bir kurtçuk piyasaya çıkıyor ve sistemleri kullanılmaz hale getiriyor..
hele benim gibi sasser kurtçuğundan etkilenenlerin daha da dikkatli olması gerekiyor..
ne demiş atalarımız.
sütten ağzı yanan..
[color=darkred][b][size=125]maxJackal[/size][/b][/color] | [color=green]Bilgi Paylaştıkça Artan Hazinedir...[/color]
[b][url=http://www.TurkBilgi.web.tr]www.TurkBilgi.web.tr[/url][/b] : Türkçe phpBB Paylaşım Platformu
Kullanıcı avatarı
GRaFiCieR
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen GRaFiCieR »

Yaa valla kazaa yada hataa ismi herneyse hiç bir surette güvenli değil. Hackerlik yaparak sanki neyi ispatlayacaklarsa olayını gerçekleştiren insan kılığına girmiş mars inekleri tüm zevkin ve edilen masrafın içiyle muhattabiyete giriyorlar. Burada amaç aslında hem bağ hem bağcı. Garibim pc kullanıcıları amaaannn onca para verdik tadına bakalım derlerken, kurtçuk imalatçıları bütün zevke ortak olup bir takım unsurlara tecavüzde bulunarak vatandaşın kesesine extra yük getirmektedirler. Anlaşılan şudur ki; pc den adam olmaz. Zaten bunlar fani şeyler arkadaşlar boşverin...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

pc'den adam olurda doğru ellerin eline geçtiği sürece ... bu alemde herşeyin altında bir amaç vardır amaçsızca boş yere üretilen hiç birşey bu alemde varlığını sürdüremez ... silinir ...
Kullanıcı avatarı
GRaFiCieR
New Friend
New Friend

Amaç insana yada insanlığa hizmetse eyvallah. Ama amaç denilen olay geyiksel bazda olursa yani insanları sömürmek gibi ben buna daralırım aaabiiii... Yanlış yolda gideceğine yola çıkma! mantığını savunurum...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Geyiksel bazın en az olduğu bir ortamdır burası aslında gerçek hayattaki gibi zaman geçsin diye geyik yapılmaz bu ortamda her geyiğin altında bile öğrenebileceğin birşey vardır.

Neyse zannedersem program tanıtım bölmünüde geyiğe çevirmemek lazım ;) Bu konuda başka bir bölümde başlık açıp tartışmak daha mantıkla bence.
Kullanıcı avatarı
GRaFiCieR
New Friend
New Friend

Ahmet hocam ben aramızdaki muhabbetlerden bahsetmiyorum geyik diye. Adamlar bilgisayarı upgrade yapıyorlar yazılımlar update oluyor. Ama bakıyorsunuz ki burası dipsiz kuyu gibi kazdıkça bir şey çıkıyor. Bir şeylerin geliştirilmesine karşı değilim kesinlikle ama bilerek ve isteyerek yavaş ve kısa adımlarla sömürü olayına karşıyım. Neyse ben birde şunu sorsam cep telefonu menüsünü türkçeleştirmek için hangi program kullanılmalı biliyormusun?
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

Şuan için pek bilgim yok bu konuda, bilen bi arkadaş vardı sizin için ona bi sorarım.