Athena..

UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.
Kullanıcı avatarı
AnatoLia
Fast Friend
Fast Friend
İletişim:

Athena..

Mesaj gönderen AnatoLia »

Devlet Bakanı ‘Athena’ya güveniyor

Abdi İpekçi Spor Salonu’nun Basın Konferans Çadırı’nda konuşan Devlet Bakanı Beşir Atalay, 49. Eurovision Şarkı Yarışması’nın Türkiye’de yapılmasının çok önemli olduğunu ve Türkiye’yi temsil edecek Athena’ya güvendiğini söyledi.

ben sarkiyi pek begenmedim ama umarim kazaniriz bende athenaya güveniyorum ya siz ne düsünüyosunuz bu konuda¿
[b][i][color=red]Everything that has a beginning has an end...[/color][/i][/b]

[img]http://www.7woa.com/images/Turklogo.gif[/img]
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

şarkının ilk versionu daha etkiliydi şuan biraz daha yumuşatılmış ama tekrar birinci olmamız mümkündür bence, ben bu potansiyeli görüyorum athena'da iyi bir performans çok şeyi etkiler ;)
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

Gönül ister ki ba$arılı olsunlar ama ben pek güvenmiyorum. Öncelikle $arkıyı beğenmedim, sahne performansına gelince; $arkı söyledikleri esnada yaptıkları figürlerde a$ırıya kaçtıklarını, bu hareketlerin $arkının önüne geçtiğini ve bunun sonucunda da sahnede sırıttıklarına inanıyorum.

Ev sahibi ülke olmak bu yarı$mada ayrı bir avantaj getirmiyor çünkü yarı$macıların performansını değerlendiren bir seçici jüri yok, bildiğiniz gibi oylamalar tamamen halkın verdiği oylar sonucunda sonuçlandırılıyor, umarım ben yanılırımda Athena kazanır ama bu etkenleri dü$ününce malesef $ans vermiyorum.
Kullanıcı avatarı
ComiC
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen ComiC »

Wallah bende pek başarılı olcaklarına güvenmiyorum... Bence bir ülkeyi iki kere üst üste birinci yapmazlar :roll:
enjoy the silence..
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesaj gönderen dJ4 »

yo daha önce İrlanda yanlış hatırlamıyorsan tam 3 kez birinci olmuş 4. defasından ise kıl payı kaçırmış :)