TÜrkİyenİn En Komİk Adami Sİzce Kİm ?

Televizyon'da izlediğimiz reklamlar, programlar ve diğerleri
Kullanıcı avatarı
666
New Friend
New Friend

Mesaj gönderen 666 »

Bence Zamanına yada Durumuma göre değişiyor bazen Ata D. Bazen Beyazıt Ö. ama çoğu zaman sizinde dediğiniz gibi Cem YILMAZ bende size katılıyor ve Cem bey Diorum :D... [666]
[url=http://imageshack.us][img]http://img160.imageshack.us/img160/998/demon2ry.gif[/img][/url]
tugaL
Fast Friend
Fast Friend

Mesaj gönderen tugaL »

ben Cem Yılmaz'a gülmüyorum. çünkü en çok kendi esprisine kendi gülüyor, hevesim kaçıyor...

Ata Demirer diyorum. 'Tek Kişilik Dev Kadro' adlı oyununa gitmediyseniz, çok şey kaçırdınız.

Şahan'da Ata Demirer taklidi olmaktan öteye gitse komik sayılabilir.
[b]Kuşlar uçar diyar diyar el edemem beni almazlar diye..gurbet çürür güneşin kapanışında..beklediklerim kalır uçar uçurumlarda...[/b]
aRaCeLLy

Mesaj gönderen aRaCeLLy »

Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar bence
Kullanıcı avatarı
Gürz
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Gürz »

Rahmetli Kemal Sunal dan sonra, şu anda hayatta olanların içerisinde Levent Kırca :)
Kullanıcı avatarı
Affedilmeyen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesaj gönderen Affedilmeyen »

Aslında Türkiye'de değil de bilinen, tanınan kişiler bazında derseniz Cem Yılmaz. Aksi takdirde 70 milyonluk nüfusta onlardan çok daha komik olabilen insanlar vardır. Neden meşhur değiller o zaman derseniz eğer, o kadar stand-up'çıya yer yok da ondan.
Başına bir silah daya ve duvarları beyninle boya.
Kullanıcı avatarı
Eternity
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Eternity »

ahmet çakar. milan takımının defansına 'onların hepsi prostat olmuş ihtiyarlar' diyebilen başka bir adam tanımam, etmem.
ersines

cmylmz

Mesaj gönderen ersines »

cem yılmaz en iyisi..ondan sonra gelenler pek etkili olmadi
selin0723
New Friend
New Friend
İletişim:

Mesaj gönderen selin0723 »

tek kelimeyle Engin Günaydın derim..Cem Yılmaz çok baydı artık..hep aynı espriler aynı tarz aynı kıyafet baydı resmen içimi..
jok3r_88

Mesaj gönderen jok3r_88 »

Cenk Koray'dı.Rahmetlinin espri anlayışı süzeldi,çok zekiydi,tabi her şeyden önemlisi BEŞİKTAŞLI'YDI. :)
Kullanıcı avatarı
lifemre
Quick Friend
Quick Friend

Mesaj gönderen lifemre »

bence ata demirer.. tek kişilik dev kadro mükemmelllll... cem yılmazı da seviyorum ama çok gülüyo yav.. bırakda bi biz gülelim dimi :D ata süper..
Hayatta uğrunda yaşayacak bişey bulamazsan ; o zaman uğrunda ölecek bişey bulmalısın ...